Ce dispretuiesc EU la o persona...

NightWish said:
Cel mai mult detest ipocrizia si minciuna. Sunt gata sa iert multe, sa trec cu vederea ascunderea unor adevaruri, insa nu si inselaciunea.

Vrei sa spui ca n-ai mintit niciodata?? :lol:
 
zopiryon said:
acidrock said:
urasc oamenii care nu au opinia proprie

...si acei care se tem sa o zic...care e inca mai grav...ca aia nu o au ca's prosti...

Cite odata, oamenii care nu au opinia proprie nu is prosti deloc.
Ei invers au o gindire asa de elastica ca pot vedea acelasi lucru din multe puncte de vedere si ca rezultat au multe opinii proprii care des se contrazic... lor le e greu sa-si aleaga numai una mai "adevarata".
 
KazeolNevozmojnii said:
Cite odata, oamenii care nu au opinia proprie nu is prosti deloc.
Ei invers au o gindire asa de elastica ca pot vedea acelasi lucru din multe puncte de vedere si ca rezultat au multe opinii proprii care des se contrazic... lor le e greu sa-si aleaga numai una mai "adevarata".

bine zis..... de acord...

numai ca pe asa oameni nu tre sa le zici ca "nu au opinie" ci au prea/mai multe opinii...
 
eu de tine nu am zis nica, daca te'ai regasit in msg de mai sus, e problema ta...
da ca esti kaziol am inteles de odata
 
Vse, nah! Deamu ma urasc si pe mine!
Ma duc sa ma spinzur, si sa mai tarcesc asa oleaca... spinzurat! :o

Am scris si o scrisoare... "Vo vsem viniti Zopo!"
Eu aisi cu sentimente de dragosti si bineintelegeri... da el...
Parca chiar nu eu is kaziol nevazmojnii da invers...
 
mama cita lume superficiala aici la voi , :-? unii fac o impresii ca la nasterea lor au fost prezentii cei mai de vaza oratori si filosofi.
:wtf: fiti mai simpli si cred ca vor atrage atentia mai multi la voi.
prea mare exces de efecte si "lirica de prost" gust in abordarea acestei teme :evil:
Iaca Sa.
sper sa nu va suparati ca sunt prea categoric!
 
lerner said:
mama cita lume superficiala aici la voi , :-? unii fac o impresii ca la nasterea lor au fost prezentii cei mai de vaza oratori si filosofi.
:wtf: fiti mai simpli si cred ca vor atrage atentia mai multi la voi.
prea mare exces de efecte si "lirica de prost" gust in abordarea acestei teme :evil:
Iaca Sa.
sper sa nu va suparati ca sunt prea categoric!

sar putea ceva mai concret? cu exemple? Te irita lumea care a postat superficial sau care a pus idei pre filozifice?
 
nu imi plac oamenii care vorbesc prea mult, desi nu au nimic de spus.
nu imi plac oamenii superficiali si care trateaza relatiile cu oamenii in acelasi mod.
nu imi plac oamenii pe care nu te poti baza, care iti ptomit ceva si dupa aia uita.
nu imi plac oamenii complexati... ii prea mult de dus asa ceva.
 
nu le desprezuiesc dar pur si simplu nu le suport cind pesoanele sunt ,zgircite,snob,birfitori,cu capul in nori..
 
eu nu suport oamenii prea 'complicati'.... cu tot felul de apropouri...din care da kici din ala nebun.... in comportamnet si in vorbe... nu imi plac macho.... care de fapt sunt niste complexati... un asa zis-ul macho e un talnet innascut..insa la noi se obisnuieste sa traiesti ca turma...si hop peste noapte toti baietii devin macho :D de rasul cucosilor!
 
Urasc oamenii care-mi "ling fundul" pentru a obtine ceva. Nu-mi plac invidiosii si egoistii. Urasc oamenii care se cred destepti,dar care de fapt nu stiu nici o p...( brinza):)))))))))))))))
 
wild;149347 said:
Urasc oamenii care-mi "ling fundul" pentru a obtine ceva. Nu-mi plac invidiosii si egoistii. Urasc oamenii care se cred destepti,dar care de fapt nu stiu nici o p...( brinza):)))))))))))))))

da ce ai tu asa deosebit, pentru care sa fii lins :D?
 
Back
Top