Ce dispretuiesc EU la o persona...

dictionar;149351 said:
da ce ai tu asa deosebit, pentru care sa fii lins :D?

Ai vrut sa spui linsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. De-ai sti ........... am eu ceva deosebit dar nu-ti spun.:))) Ca atunci vei vrea si tu sa ma lingi.( joke):))))))))))))))
 
detest persoanele care permanent ameninta cu avertizari ...

//edit:
ps.gif
Este o formulare generalizata si nu se ofera la nici o persoana anume! ;)
 
Eh, atunci stau linistita; eu amenint cu penalizari, nu cu avertizari (adica de la mine primesti puncte si cartonase rosii, nu ma incurc cu cartonase galbene :D)
Detest mucosii care se dau dastepti.
 
wild;149365 said:
Ai vrut sa spui linsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. De-ai sti ........... am eu ceva deosebit dar nu-ti spun.:))) Ca atunci vei vrea si tu sa ma lingi.( joke):))))))))))))))

nu trebuie sa spui , se vede si se simte ce ai tu deosebit...
 
mai bine spus ce dispretuiesc intai la mine si apoi la altiii:uneori atitudinea aroganta pe care nu o poate taia nici un kg de lamaie.
 
Pisiulea;158709 said:
Ador perversitatea...dar urasc barbatsii care nu pot sa ia decizii...si acei oameni pe care cind ii intrebi "itsi place asta? ce crezi despre asta? ce vrei sa facem de sarbatori? etc"...spun "nu stiu!"...sunt niste canciuji proaste care nici nu merita toate cuvintele pe care leam cheltuit mai sus pt a ma exprima...vsio!

take care ;)

PERVERSITATE - Înclinare spre rău, plăcere (patologică) de a face rău; deviere de la normal a instinctelor, a judecăţii; tendinţă (patologică) de a comite acte imorale; corupţie, depravare, imoralitate; anomalie sexuală. Făţărnicie, perfidie, falsitate.

V.S.

INDIFERENŢĂ - Starea, atitudinea celui indiferent; lipsă de interes faţă de cineva sau de ceva; nepăsare, insensibilitate.
NEÎNCREDERE - îndoială, suspiciune. Fata de ce ura-i mai MARE?? Mai bine PERVERS sau POHUIST?
 
exact; perversitate=fatarnicie;
citeam mesajul pisulei, si ma tem ca a inteles altceva prin perversitate:)
 
Pisiulea;158709 said:
Ador perversitatea...dar urasc barbatsii care nu pot sa ia decizii...si acei oameni pe care cind ii intrebi "itsi place asta? ce crezi despre asta? ce vrei sa facem de sarbatori? etc"...spun "nu stiu!"...sunt niste canciuji proaste care nici nu merita toate cuvintele pe care leam cheltuit mai sus pt a ma exprima...vsio!

take care ;)

In cazul in care intentionat tsi sa spus "nu stiu" atunci singura esti o canciuga, asa se primeste...... :D :D caciuga din cauza ca nu ti-ai dat seama de ce si s-a spus nu stiu, nici nu ti-ai dat interesul sa afli de ce adita indiferetnsa era fatsa de tine .... pentru ca erai .... ;)
 
Back
Top