Ce m-a facut fericit/a azi

Am avut 2 zile super, bazin copii, oameni cu mintea mai breaza :)
Mai pe scurt faptul ca am invins teama, o invinsesem de jos, nu si atunci cind m-am urcat la 3 metri deasupra apei, si cind priveam in jos inca 4 metri adincime, si dupa ce mi-am facut cruce de vreo 4 ori am sarit , si dupa aia am mai sarit si mi-a placut, si pot innota, cu toat rusinea abia la batrinete am invatat, si din apa nici nu vreau sa mai ies :), si am luat si un calut de mare, cu tot cu certificat de la bazin :lola:
 
azi am primit foarte multe complimente,iar fericirea mea nu se gaseste in complimentele spuse ci doar in sinceritatea lor...prea m-am saturat de lingusitori:)
 
azi de fapt ca si ieri si alaltaieri si de kand is in paris, ma face sa ma simt flatata :) ... nu fericita.... agatarile baietilor... eu pur si simplu asa ceva in chisinau nu am vazut.. .sa mergi cu un baiata langa tine si altul sa-ti zica ca esti frumoasa... AHUIETI!
 
oby said:
azi de fapt ca si ieri si alaltaieri si de kand is in paris, ma face sa ma simt flatata :) ... nu fericita.... agatarile baietilor... eu pur si simplu asa ceva in chisinau nu am vazut.. .sa mergi cu un baiata langa tine si altul sa-ti zica ca esti frumoasa... AHUIETI!
:lola: situatie cunoscuta in Milano :lola: :lola: strasnik, eu mergeam singura :lola: ,
dar pe mine m-a facut fericita sa aud vesti de la tine}{, si de la cei pe care nu i-am auzit de foarte mult timp. m-a sunat intr-un sfirsit prientena mea cea mai buna chiar, care a fost aici in Germ, :) am dat peste italian in messenger, intr-un sfirsit :)
Azi chiar ca am avut vesti de la oameni de la care tin mult :)
 
oby, give me a sign de "sus" de acolo:))

m-a facut fericita...o surpriza...dimineatza am gasit pe biroul meu la servici un monitor nou, plat:D....ce frumos e biroul meu acum:D...

si desigur..cum fara de ea...ciocolata...:D....am trecut la cea neagra spre surprinderea mea..inainte nu o puteam inghiti..acum o ador:D...
 
m'a facut fericit ca m'am sculat cu capu' treaz, adica bine bine odihnit, ca nu prea aveam asa ceva iun ultima vreme :) da numa ca ma tem sa nu cad in somnobulism asa :D
 
pe mine mo facut fericita azi o portie de mango... :D gustos fruct n-am ce zice...


e mai bine sa dormi o data pe saptaman bine..iar in celeleate zile se te reduci la 4-6 ore :D



mmm , monitor nou, asta cu ce ocazie? dnul B devine generos? :D
 
ah da si ma mai facut fericita si doua portii de cocktail din vanilie...au fost la moment..pentru ca a fost tare cald..!! pakat ca din cascaciune le-am scapat pe burta .'liahhh!!!! shi trebuia sa ma spal dupa aia...shi la-m shi scapat cam tot :(

dar principalul ca cocktailurile din vanilie cu o doza de alcool mi-au satisfaut pofta!!!
 
mai, am observat ca sunt useri care sunt fericiti in fiecare zi... voi sunteti privilegiati... eu inca nu am gasit motive pt care sa fiu fericita in fiecare zi...
 
uneori... mai mult decat atat... fericiti de cateva ori pe zi... deja nu-i interesant... sa traiesti in atata fericire...
 
Fr3Zy said:
Pur si simplu in Chisinau sunt multe fete cu adevarat frumoase , de aceea nici nu auzi tu asha ceva :lola:

It never ends your stupidity,:kitty: !


tu macar mai vazut sa-mi dai nota sunt eu frumoasa sau nu? dc creierii tai:creer: nu iti permit sa analizezi postarile userilor, atunci nici nu sari cu gura pe dinainte sa zici ceva... nush cine te-o ales moder....!!!


asha... pe mine azi m-o facut fericita faptul ca Sirb a facut mancare :impreuna: !!
 
Back
Top