Ce m-a facut fericit/a azi

Un Porsche Cayenne in fata blocului meu,semn ca s-a intors un fost coleg de generala:),pacat ca nu sta mai mult timp si trebuie sa se intoarca in Capitala:cry:
 
Semidia, pai ce te-a facut fericita? Cayenne-ul? sau colegul care s-a intors? :)

Mi-a inflorit cactusul, pentru prima data vad o floare de cactus...e superb de frumos. :)
 
am depus azi niste documente importante si ma bucur ca scapasem de coada luuuuuuuuuuuuunga de tot :ciupos: firar al dreaq :)
 
zeddo said:
Semidia, pai ce te-a facut fericita? Cayenne-ul? sau colegul care s-a intors? :)

Mi-a inflorit cactusul, pentru prima data vad o floare de cactus...e superb de frumos. :)

Nu Porshe-ul,ci Audi Q7-tot al lui;)
Am avut o zi plina de aventuri,am "vizitat" Austria,Franta,Anglia prin intermediul prietenei mele.
 
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa... am gasit pe net a doua carte a trilogiei Inheritance de Cristopher Paolini... ne apucam de citit...
 
oby said:
mmm , monitor nou, asta cu ce ocazie? dnul B devine generos? :D

:na: ...nu neaparat...:D...pt ca merit...

azi inca nu m-a facut nimic/nimeni fericita...mai astept::))))...aaaaa...un prieten din italia ma invata italiana...online ce-i drept dar tot e ceva:)
 
oby said:
ah da si ma mai facut fericita si doua portii de cocktail din vanilie...au fost la moment..pentru ca a fost tare cald..!! pakat ca din cascaciune le-am scapat pe burta .'liahhh!!!! shi trebuia sa ma spal dupa aia...shi la-m shi scapat cam tot :(

dar principalul ca cocktailurile din vanilie cu o doza de alcool mi-au satisfaut pofta!!!
shi fetitza kasakata:na:
 
idiot blia shi esti tu.... tu mai ai??? mai ai satz batzi jiok de mine, zarik... :D blia iti umflu botu in frankfurt sau unde te-oi prinde! :D

pe mine azi m-o facut fericita pakupka de macialka si de piatra pt picioare...


mai da eu afighesk de preturile astea debile.... asta ii ujas! asta ii pizdetzu.... pt nika...va datzi seama doua prajituri levie in supermarket... 3 euro! dao nafig de asha viata!
 
cind l-am descoperit pe DUMNEZEU< de atunci am chef de viata si speranta zilei de miine!
SINT INDRAGOSTITA!
CE-MI MAI TREBUIE?
 
oby said:
mai da eu afighesk de preturile astea debile.... asta ii ujas! asta ii pizdetzu.... pt nika...va datzi seama doua prajituri levie in supermarket... 3 euro! dao nafig de asha viata!
oby..asa m-am simtit si eu cand am fost in Strasbourg...un croasant - 1EURO = 17 lei!!! ce mai mi-am cumparat sa gust faimoasele croasante frantzuzesti:D...
 
Yeap, la inceput e asa. Dar apoi te obisnuesti pentru ca nu mai faci calculul in lei. Iar cand te intorci acasa si dai 2 lei pe MARSHRUTKA ti se par CAPISHI.
 
shi? shiiiiii? 3 lei? aberatie nu alta... o sa fak jogging pin` la asaki de dimineata :he:... adika nu - dupa masa, ka dimineata ma ia tata

ceaiul rece ku lamiie
 
Am primis un raspuns, pe care cred ca l-am asteptat mereu, e o realizare spre un visulet frumos :), acum tre de muncit inca putin si la propriu si figurat :)
 
Back
Top