Ce m-a facut fericit/a azi

PiggyEFromHell said:
Dar ce anume? Ce te-a facut fericita dictionar? Pentru ca tre' sa zici...
Am fost acceptata :p, la ceva la care eu mi-am dorit :) numa ca tre sa mai trec si testu :) la ceva ce eu nu-mi doresc :)
Raspuns de la Univer am primit, iaka ce :p
 
ieri m-a facut fericita discutia cu un potential trainer:D...am ras cu atata pofta de imi curgeau si lacrimile:))
 
pe mine m-a facut fericita faptul ca am descoperit un avenue cu magazine pline de soldes.. suna cam patetic... :D da' vreau sa-mi schimb stilul.. :D
 
dictionar said:
Am fost acceptata :p, la ceva la care eu mi-am dorit :) numa ca tre sa mai trec si testu :) la ceva ce eu nu-mi doresc :)
Raspuns de la Univer am primit, iaka ce :p

Uite asta mi se pare bucurie adevarata, la ceva de importanta asteia ma refeream cand ceream mesaje mai de doamne-ajuta cand tema era la "psihologie"

(nu m-a facut nimic fericita azi, m-am incurcat in hartogarie si mi s-a facut scandal, am vazut 2 cazuri nefericite si toata ziua m-am gandit la ele :()

PS: soldes sunt reduceri
 
asta tipa cum in md se screi peste tot skidka :D sau reduceri !!!! :D apu aicea peste tot se scrie soldes.... da eu in loc sa citesc cum se citeste in fr, citesc cum se scrie in md ! :D si ma pricaleste!

azi ma facut fericita micul dejun intr-o brasserie mai jos de place d'europe.. caroce prin paris undeva... :D asa de dimineata o ceasca de lapte cald si un croasan! si in general, nu ii ca la noi... da preturile is cam debile :D pt o ceasca de lapte cald 2,50euro. eu am afeghit.... :D da am baut :D si iaka ce ma facut azi fericita.
 
uaaaaaa..mi-am luat o bluzitza suuuuuuper..croitoreasa mea-i cea mai tareeee

ii asha di mumoasa..roza prevazatoare :) o scot azi la plimbare
 
solara said:
Uite asta mi se pare bucurie adevarata, la ceva de importanta asteia ma refeream cand ceream mesaje mai de doamne-ajuta cand tema era la "psihologie"
Pe nimeni nu mai intereseaza ghicelile tale despre ce a avut Valerika in cap atunci cand si-a deschis topicul si nici secventele de memorialistica explicativa. Pleasaza-ti-le acolo in vid unde ai mutat toata discutia aia, sa le vezi numai tu. Aici cuvanta la tema.

Un gol m-a facut fericit. :cool:
 
vremea de azi m-o facut fericit... mai toata ziua a fost inorat, iar acu in genere miroase a ploaie... super fain azi... numai bine de stat in casa..
 
Back
Top