Ce m-a facut fericit/a azi

:D nesimtita....dapu trebuia de pus pe cont muuult ...sau la cine so terminat contru? ;)


da tu intradevar mergi la concert la madonna?


pe mine azi m-o facut fericita pagoda..ii racoare si nu mori de caldura


si vaabshe pe mine ma fgace fericita starea fizica a iubitului meu :)
 
nesimtire dubla... asta m-as face feiricita..un concert cu madonna :D presupun ca merhi non-sola?
 
bu la toti. iaca oliak mo fericit k o trecut "sesiunea ban-ului", numa ca IP ban tot o rams, , putin deranjeaza ca tre as folosesc program corespunzator. Da oricum, I'm Back,
adrenalina -salut :) Si lu mac-mac la fel :p
 
tu doar stii ca's nesimtit :p
sh ma fashi fericit cind o inervez pe nebuna asta :D ... suduie de doam' fereshte :super:
 
suduie ii putin spus..di shi n.a.h.u.y nu eshti tu amu langa mine satz dau una peste botu tau nagluy! :D ma fashe fericita...ca ma tin in maini pana shi ! :D
 
m-a facut fericita mancarea gustoasa...de care am fost cam lipsita...sau mai exact nu am avut cand de ea in ultimile 3 zile..umbland "brambura" prin Romania :D
 
ar vre si eu,dar is salutista,tot vad in verdeata si fructe,dac nu ma apuk eu odata sa mininc o dulcerie de magazin din un git,apoi nustiu,ar vre dar mar simti vinovata cred,azi mo facut fericita compania prietenului meu bun si faptul ki am gasit timp s citesc mes aici
 
eeeh...fericito..pe mine m-o facut azi extrem de fericita procurarea a 4seturi de lengerie si inca accesorii :D
 
Back
Top