Ce m-a facut fericit/a azi

Re: Ce m-a facut fericita azi

revederea cu Chisinaul :) de dimineata..eh..i missed it :)
si prea multe schimbari dintr-o data!
 
Orashul pustiu! putine masini, strazile aproape goale, soarele si 13 grade de caldura! Numai in sarbatorile de Pashti poti vedea linistea oraseneasca!
 
orasul pustiu e o placere..m-a facut fericita intilnirea cu 3 colegi de clasa la ecafe si hohote de ris la amintirea anilor de liceu.
 
m-am inscris la cursuri de soferie, incep marti, yeah baby!!!
ce, numai eu scriu la tema asta? nu mai e nimeni fericit?
 
unde faci cursurile linar? eu incep marti teoria, abia astept sa-mi vad grupa...mi-era dor de banci si de profesor.a!!!!!!
 
:D..eu fac la o scoala auto de pe str. Ismail....in grupa rusa...(funny...)...si e cam plictisitor..cred ca am lipsit 50%:D...de aia si astept practica....
 
eu astept teoria!! azi m-au pus sa aleg masina pt practica, the options :
Volga, Jiguli, Opel si Mitsubishi, ce variante ;))) am ales Mitsubishi :)
 
draga mea..teoria poti sa o inveti si singurica...crede-ma:D

am tras cu ochiul la geam...si vad o frumusete de copac..care inverzeste tot mai mult si mai mult in fiecare zi..un tei...ma face fericita sa vad cum natura reinvie in fiecare primavara...de-am avea si noi, oamenii, capacitatea de a ne "regenera" atat de usor si frumos:)
 
Ferrari daca-l lovesc pe urma sa lukrez in Italia ca sa platesc reparatia?:)
trebuia un Jiguli vapshe :)

groparu - o scoala auto, linga Gh.Asachi, se numeste Maldini.
 
Otilia;172830 said:
groparu - o scoala auto, linga Gh.Asachi, se numeste Maldini.

bine ai facut ca ai ales Mitsubishi.. cunosc profu (daca nu s-a schimbat din 2005); as vrea sa-ti scriu cui salutari sa le transmitzi, dar nu ma incanta ideea sa o fac in public + mesaje private nu am, ca-s penalizat...
 
Otilia;172830 said:
Ferrari daca-l lovesc pe urma sa lukrez in Italia ca sa platesc reparatia?:)
trebuia un Jiguli vapshe :)

groparu - o scoala auto, linga Gh.Asachi, se numeste Maldini.

Pai cum sa-l lovesti? Si instructorul ce face langa tine? :)

Inteleg ca nu stii sa conduci (si nici nu vei invatza:D) dar chiar asa?
 
nu fi porc Piggy :)) eu pot conduce, si la jale mare am condus si Jiguli :) am nevoie doar de teorie.. si vezi ce vorbesti ca nici nu stii cum ajungi sub rotile mele si nici nu voi chema salvarea ;D

groparu - peste o luna o sa aflu si eu cine e instructorul. ai facut si tu akolo skoala?
 
Otilia, eu voi sta in casa cand vei avea lectii practice:D. Sa ma tii la curent, asa ma aprovizionez cu pop corn si-mi iau un film la PRAKAT.
 
Back
Top