Ce m-a facut fericit/a azi

m-a facut fericita o piesa, o melodie pe care am cautat-o ceva vreme...e superba...o ascult de dimineatza si nu ma satur(inca) de ea:)
 
linar;173066 said:
m-a facut fericita o piesa, o melodie pe care am cautat-o ceva vreme...e superba...o ascult de dimineatza si nu ma satur(inca) de ea:)

ap' zi cum se numeste.. poate si pe noi ne face fericitzi... :super:
 
shi m-o facut fericit? hm.. am dus la capat inca o sarcina :fum:
mi-au ramas inca 2-3 de un tip si una de alt tip :super:
 
De ce-s fericit azi?
Pentru ca nu stiam ca exista asa fete frumoase ca Otilia! poate numai in filme sau pe FashionTV! Astazi insa m-am convins ca le avem si printre noi!
Otilia iti multumesc ca m-ai facut fericit azi!
 
RaduMan;173083 said:
De ce-s fericit azi?
Pentru ca nu stiam ca exista asa fete frumoase ca Otilia! poate numai in filme sau pe FashionTV! Astazi insa m-am convins ca le avem si printre noi!
Otilia iti multumesc ca m-ai facut fericit azi!

Ho bai , friu la cai :cool:
 
si i-am zis ca nu-s virgina :D

Radu, moare threadul cu cucerirea Taniushei, nu se poate asa rapid de schimbat tinta admiratiei..

fete frumoase in Moldova sunt cu miile..
 
Otilia;173128 said:
si i-am zis ca nu-s virgina :D

Radu, moare threadul cu cucerirea Taniushei, nu se poate asa rapid de schimbat tinta admiratiei..

fete frumoase in Moldova sunt cu miile..

Da, ii drept... Iaka de exemplu Kea' Frosea, vecina mea... frumoasa femeie... boevaia as putea spune. Sau Kea' Tamara sau Kea' Tania, sau Kea' Anicutza...
Da nu mai spun de kea' Natasha :D... wai Radu, dk te duc la dumneaei, o s o uiti pe Otilia repede :D.

M o apucat delirul... plec cat nu i prea tarziu.
 
Back
Top