Ce m-a facut fericit/a azi

da, el imi va fi instructor :) e tinar?

Piggy, imi fac si categoria A, alege pupi rotile masinei sau ale motocicletei?:))
nu stai tu toata viata in casa, ca dupa asta o sa si conduc :P asa ca emigreaza baby!
 
Otilia;172842 said:
da, el imi va fi instructor :) e tinar?

Piggy, imi fac si categoria A, alege pupi rotile masinei sau ale motocicletei?:))
nu stai tu toata viata in casa, ca dupa asta o sa si conduc :P asa ca emigreaza baby!

Faza cu emigreaza e chiar funny:D...

Nu am nici un fetish pentru cauciuc deocamdata... nu pup nick.
 
PiggyEFromHell;172846 said:
Faza cu emigreaza e chiar funny:D...

stiam eu ca o sa-ti plaka ;)

groparu - si atunci cum reactioneaza la miniie? ma tem de oamenii care tin nervii in ei.
 
Nu-i asa Piggy ;D
sunt cea mai docila, supusa si capabila eleva cind vreau, plus ca o sa am mereu valerianka in geanta...nu ca ar fi nevoie but anyway :D
 
Otilia;172853 said:
Nu-i asa Piggy ;D
sunt cea mai docila, supusa si capabila eleva cind vreau, plus ca o sa am mereu valerianka in geanta...nu ca ar fi nevoie but anyway :D

Asta pentru instructor?:D Bine bine... hai ca iti dam o sansa si tie... daca nu calci pe nimeni in prima zi, atunci ai o sansa sa obtii permisul de conducere.:P
 
Otilia;172863 said:
Piggy tu observi ca noi suntem mama si tata spamului aici? let's stop ;) si zi ce te-a facut fericit azi.

Vad ca avem si copii.

Examenul pe care l-am luat m-a facut fericit. Pana in vara nu-mi fac nici o grija mai mult (nu ca as fi avut pana acum).
 
am descoperit ca am o vecina super, are 19 dar mai multa minte si experienta decit multe persoane mai in virsta pe care le cunosc. un om deosebit.
 
Back
Top