Ce m-a facut fericit/a azi

Dar pana la urma te-au facut mai fericita floricelele alea mai pipernicite, dar multe si in buchete impresionante, sau trandafirul unic, perfect, pe care il tineai in mana, linuta ?

E importanta aflarea exacta a adevarului pentru intelegerea cat de cat a neintelesei psihologii feminine. :p
 
Ce fin esti , dragoste. Ar trebui sa faca din posturile tale o testare de inteligenta la intrarea pe forum. Cine nu gaseste sarcasmul cade testul :inlove:
 
Codrin;173933 said:
Dar pana la urma te-au facut mai fericita floricelele alea mai pipernicite, dar multe si in buchete impresionante, sau trandafirul unic, perfect, pe care il tineai in mana, linuta ?

E importanta aflarea exacta a adevarului pentru intelegerea cat de cat a neintelesei psihologii feminine. :p

:))) Codrine...parca ti-am raspuns deja in PM..:p
 
u don't dare talk like that about my uncle, m***** f***** !! :)

mi-am cumparat un ruj foarte fain si socinii :), asta ca sa fie la tema..
 
Linar, nu complet. :cool:

Si mi-am zis ca ar fi interesant sa citeasca si Radu, poate renunta totusi sa descinda cu mitraliera la universitate daca reuseste sa va inteleaga. :D
 
Codrin;173953 said:
Si mi-am zis ca ar fi interesant sa citeasca si Radu, poate renunta totusi sa descinda cu mitraliera la universitate daca reuseste sa va inteleaga. :D

:))) esti o minune...cumva te-ai angajat in calitate de mentor pentru Radu?:p

ps. citeste atent ce ti-am scris in pm si ai sa-ti dai seama ca ti-am raspuns complet la intrebare:)

pps. si ca sa fiu la tema..mi-am recuperat manusele pe care le-am uitat la Bacau acum 2 luni..si mi-am revazut niste amici:)
 
am impresia ca ti-e rusine sa nu asocieze cineva vreo posibila preferinta a ta pentru trandafirul urias cu sheva simbol falic, de te eschivezi chiar asa :p ... vezi ca nici mici da multe, nu suna mult mai bine :D

suntem la tema si cand comentam mesajele de fericire ... nu schimba vorba :cool:
 
din nou perversul Codrin...:p

Codrinele...ma bati la cap, bai deamu:D...imi place si ala urias ..si aia micuti...nu sunt capricioasa:))..ti-am zis eu ca gestul conteaza...acum poti interpreta cum vrei:p
 
mi-am vazut "lucrarea" la expozitie....:D

dar cred ca mai fericit a fost altcineva cu care am mers la expo....radia de fericire:)))
 
crevete?....ah...ce norocoasa esti otilia:D...si nu te imparti cu nimeni asa-i?...urat...foarte urat...:D
 
;)))) nu erau suculente ca alea de la mare :) erau crevete dezghetate dar julienul a iesit bun oricum. Cel mai mult imi place julienul de ciuperci de la Sanatatea....extraordinar.
 
am un unchi ciupercar .... dese ori imi da ciuperci proapete, cel mai tare imi place cum le face mama cu smintinica si multe alte bunatati ...... offff, deja-mi ploua-n gura .... :)

Ma facut fericit o discutie cu secretarele noastre care tare s-au mirat cind m-au vazut bronzat ca un tiganash .... :) s-au pricalit de buzele mele care acum sunt umflate si mare ca la negri .... si de urekea mea care se jupoaie ..... ;)
 
Back
Top