Cel mai bun serial

well, k, ca sa nu trec si eu la atacauri ieftine, o sa incerc sa nu comentez... ca nici eu nu prea inteleg ce ii destept in multice...
asa ca hai sa nu ne cacam in gusturile altora, ok... trebuia sa te uiti de la inceput si sa intri in atmosfera, sa te atasezi de personaje... dar, daca nu iti place. nu te uita... si chiar poti sa scrii ca ii naspa, dar nu asa cum ai facut-o tu.
 
iaka... te-am ofensat... n-am vrut, nu m-am kkt in gusturile tale... am vrut sa zic ca doar la inceputul sezonului 3 imi placea, imi ocupa noptile perfect, dar spre sfarshit s-o inceput cu shefia, profu cela in negru alearga dupa cristina, internii se culca/saruta intre ei... shi incep sa ma enervez mai mult decat sa savurez...
iar referitor la mulitishe, tot din auzite(G'sA am inceput sa ma uit ca eram curios ce anume itzi place) am copiat Avatar shi ieri am privit 2 episoade, shi nush daca o sa ma uit la el mai departe...
deci, datzi-mi ceva de privit, da sa nu fie telenovele... shtiu ce vreau sa privesc, dar ashtept sf lunii sa-mi ramana trafic shi-l copii... sezonul 2 din Green Wing...
 
deci. vreau ca cnv sa ajute .era mai demult un serial cam akm 6-7 ani pe tvr 1 . cu o tipa japoneza. care avea ca tatuaj un cod de bara ...pe gat in spate. shi fata cam zbura :p . omora oameni rai din cate imi aduc aminte . dak careva ii stiti numele va rog frumos sami ziceti si mie :) sau orice informatie despre el . thx
 
First Wave
nu e cel mai bun, dar a pus începutul unei noi ere în acest domeniu al cinematografiei :)

în prezent urmăresc LOST, Prison Break şi Heroes :)
 
nu as putea sa numesc doar un serial caci imi plac mai multe, smallville,friends, house,lost, heroes,bionicwoman,supernatural toate is bune si is adictive poti sa stai in fata televizorului toata ziua, acum a mai aparut unul, sezonul 1 deja sa terminat si tot e bun, se numeste burn notice.
 
Cel mai bun serial... Trailer Park Boys

[nomedia]http://www.youtube.com/watch?v=09sx60oW6no&feature=related[/nomedia]
[nomedia]http://www.youtube.com/watch?v=sMyjZgrvzk8&feature=related[/nomedia]
 
Opritzi hipnoza in masa cu seriale! Familia e de obicei administrata de femeie! Chiar shi de barbatul striga ca el e baza! Serialele sunt arme informationale care blocheaza administrarea familiei - shi ca urmare a societatii!
 
Otilia;221304 said:
Ce are un serial ca Prison Break de exemplu cu blocarea administrarii familiei?
In loc sa planifici weekendul de a merge cu barbatul la o primblare, de a citi shi invatza ceva nou shi util, o limba straina spe exemplu, de a te ocupa cu copilul cu lectiile pentru acasa, de a te ghingi ca in frigider fluiera vintul shi e necesar de al umplea, ca tzara se duce la ripa shi copii tai sunt nevoitzi sa fuga din ea... apu "inveti" timp de 20 zile (ori cit tzine serialul) cum sa fugi din prizonierie shi itzi lamureshte totul detaliat nu cumva sa uitzi ceva.

Va place cum conduce Voronin? El se uita la visul lui - la "serialul" care merge in imaginatzia lui - precum ca mergem in comunism shi precum ca rusia are nevoie de noi. Poporul poate fi comparat cu barbatul in familie. Uitativa femeilor la seriale shi pe urma plingetzi ca barbatul nu vine acasa sau ca e un alcoolic...

Da serialele sunt bine ghindite shi administrate - de sus! De elita mondiala care va dicteaza ce sa priviti - da ma rog le sunteti concurentzi pe piata fianciara! Asha ca dormitzi, dormitzi...

Procese neadmnistrate - nu-s!
 
Back
Top