Cel mai bun serial

A vazut careva "Heroes"? Sunt obsedata de serialul asta si abia astept si eu sfarsitul sezonului...
E despre evolutia genetica, oameni cu puteri extraordinare, dar istoria si scenariul sunt mult mai interesante (si chiar realiste) decat la multe din serialele de acest gen.
Il recomand din toata inima! :D

PS: Cel mai bun sitcom ever - Friends!!!
 
Cel mai bun serial, la moment cred k e Prison Break ( Побег Из Тюрьмы ). Astept cu nerabdare sa privesk Sezonul 3...:)))

Lost e unulk din serialele mele preferate.. cand privesti acest film, intodeauna te pravalesk senzatzii de mister...
 
married with children imi placea si mie, dar dupa ceva timp devine plictisitor, aceleasi glume, aceleasi situatii si parca e jucat fals nustiucum
 
am privit shi eu ceva din married with children, e cam plictisitor, numa bun de privit ca profilaxie impotriva suprasolicitarii encefalului
 
kraft_natasha;186713 said:
de curind privesc anatomia lui Grey, super tare... shi inka educativ :)

Parca mergea la TVR1 si la CTC.... M-am uitat si eu la cateva episoade... Ce ma mai amuza cuplul ala asiatica+negru! :D Acum ce sezon e si la ce canal, zi, ora?

PS: Numai eu stiu de Heroes???.... Wow.... I feel special! lol
 
am privit shi eu Heroes, ashteptam cu nerabdare fiecare serie :) era un timp cind imi place mai tare ca lost, dar spre sf sezonului 1 mi-o trecut entuziasmul fatza de heroes...
 
Nu prea ma dau in vint dupa seriale, dar daca privesk o serie,dintr-unul....nu ma pot abtsine sa no privesk pe urmatoarea, oricum, cele mai super seriale cred ca sunt: Lost si Oceainie Domohozeaiki (nustiu cum in engleaza)
 
Cine stie vre-un site cu torrente de unde pot sa copii ,,Friends'' ,plzzzzzz....?

...in afara de torrents.md ,acolo nu sunt toate sezoanele in engleza , dar sa privesti Friends in rusa nu-i acelasi prikol :)
 
prison break!!!! m-am imbolnavit de el!! desi presupus mai scurt, e bine gandit si personajele bine conturate
lafel ashtept al treilea sezon

mi s-a zis ca e tare si heroes, dar ma tem sa ma apuc de el ca ma transfor pt cateva zile intr-un zombi-maniac =D
 
Chiar e super tare Heroes... Si ce daca te transformi in zombi-maniac? N-o sa fii singura... You'll have me! :pestera:

PS: Ador smilikul de mai sus! :D
 
the... shi eu!!! :pestera: e cel mai bun de aici!!!
Sorry, dar urasc telenovelele. Mor de plictiseala cand istoria de viata a unui om dureaza cat doua reale, sa nu mai vorbim de celelalte personaje, copiii, nepotii, stranepotii shi generatiile urmatoare... Recunosc numai "Clona" shi "Yo soy Betty la fea"
Mai degraba ma uit la fotbal, daca-mi rezuma cineva ce s-a intamplat in lumea fotbalului, dar, de fapt, pot sa admir shi in linishte "Baieteii"...:D
Serialele imi plac, dar numai pana in momentul in care incep sa devina adevarate telenovele sau cand nu mai shtiu unde shi cand se difuzeaza urmatorul sezon.
Da.. ma plictisesc uneori cam rapid.... Chiar shi la filmul "Hostel" am adormit... :lenes:

So, le prefer numai pe acelea in care daca priveshti o singura serie intelegi cel putin 80% din actiune, fara sa fi privit celelalte serii ca: "Balizakovskii vozrast ili vre mujiki svo...", "Bolishoi sex v malenkom gorode", "Sex and the city", "friends". dar m-am lasat dusa de val shi la "X files" shi la "Lost", "John Doe", "prison break", etc.
 
Scrubs e foarte bun, The Office (versiunea Americana) la fel.
Weeds e bunisor.
Californication e nou si pare a fi bun chiar din start.
Desigur, toate aceste seriale merita vizionate preponderent cu audio in Engleza , altfel se pierd lucrurile in translare.
 
Back
Top