Cel mai bun serial

Cele mai funny seriale de comedie americane sunt alea cu Niggaz...Fresh Prince of Bel Air numai cat mi-a plakut dar foarte de mult ... caut sa-l am in colektzie..:cool:
 
"Pirates of the Caribbean" e un serial destul de bun. :super:

O sa joace si Marcel Iures in partea a treia. Daca iar yi dau un rol de neamtz ca in ultimele productii la care a participat, sper macar sa yl doteze si cu un submarin sau ceva la fel de germanic, ca sa-i maceasca pe toti.
 
Ugly Betty, aista nou american nu ala mexican:) ii tare funny si foarte addictive. Altu dupa care tanjesc ii "Lacrimi de Iubire".
 
No way. cel mai tare a fost si va fi " Yo soy Betty la fea" , a avut un succes nebun in toata lumea si de akolo au inceput sa faca si rusii si americanii acelasi serial, dar nici unul nu se compara dupa distributie si umor cu cel original. Recomand luni-vineri 18.30 Acasa :)
 
Otilia;163839 said:
No way. cel mai tare a fost si va fi " Yo soy Betty la fea" , a avut un succes nebun in toata lumea si de akolo au inceput sa faca si rusii si americanii acelasi serial, dar nici unul nu se compara dupa distributie si umor cu cel original. Recomand luni-vineri 18.30 Acasa :)

Gresit. Asta despre care vorbesc a batut toate recordurile la audienta devansand Lost si Desprate Housewives srazul dupa lansare. Si subiectul e cu totul diferit de cel de care zici tu. Aici o tipa uratica participa la un concurs de angajare la o revista de moda tare crutaia si printr-o minune astia au angajato si mai departe cum astia isi bat joc de ea da ea face fata de minune situatiei si ii pune pe toti la punct etc. E funny.
E produsat de Salma Hayek.
 
F. gresit. Eu tot vorbesc despre aceeasi poveste, la urma ea se face frumoasa si le da peste nas la toti si mai ramine si cu seful care si-a batut joc de ea. In SUA, nu a fost aratata varianta columbiana, ca altfel nu o mai lua nimeni in seama pe cea americana. Le-am vazut pe ambele, stiu despre ce vorbesc :)
 
cum potzi sa te uitzi la Alias???
cand vad cum actritza ceea invarte shi sparge tipi de 2 ori mai grea ca ea, ap... shi inca asha-i de glamurnenikaia
 
Eu cand ma uit ReGenesis, imi pare rau ca nu m-am facut cercetator stiintific in inginerie genetica...intotdeauna m-a atras subiectul respectiv.
 
Mi-am luat numai ce primul sezon pe DVD. Puteam desigur sa il scot de pe net dar l-am cumparat din solidaritate cu producatorii lui, sa-i finantzez si eu sa-l continue. :cool:

Care e personajul vostru preferat ? Al meu cand Titus Pullo { il ajuta si numele :super: }, cand Marcus Antonius, sau chiar Octavian cand era adolescent, pentru cinismul geniului. Adult a devenit parca prea principial dintr-o data, dar ramane credibil pentru ca yi motiveaza transformarea responsabilitatiile capatate. :contemplez:

ps : cine asteapta nerabdatoare 300 cand exista Rome, e o toanta :D
 
da serialul urmareshte ceva evenimente istorice? goofs sunt in serial? e facut la soviste? azi dimineatza la mine se copiasera 8% din primul torrent...
daca am avea produse licentziate de tipul asta ash cumpara shi eu mai des...
 
Cel putin evenimentele principale le urmareste atent. Ai putea sa scrii ceva in teza la istorie dupa ce-l vezi si daca n-ai fi invatat nika. :super: Si costumele si recreerea Romei sunt mai desavarsite decat orice s-a facut pana acum. Mie cel mai mult imi place insa ca au inteles natura intens sadica, sexuala si desfranata a societatii romane si nu au nici o retzinere sa o reproduca total. :D
 
Re: Ultimul film vazut

Ultimul film vazut, care m-a lasata profund impresionat: Lost Urmaresc acum Lost 2 --- Extraordinar!!!
 
Re: Ultimul film vazut

Tolik;170878 said:
Ultimul film vazut, care m-a lasata profund impresionat: Lost Urmaresc acum Lost 2 --- Extraordinar!!!

pacat ca nu s-a terminat filmul , ca eu nu mai suport sa astept pana se face un alt episod, ca a ajuns pe undeva la al 3 sezon
 
Fara indoiala cele mai bune seriale: John Doe, Dark Angel, Lost 1-2 etc si Maria Emilia...... sa admitem.....
 
Back
Top