CIND AI "FACUT-O" prima data...

Eu am scris raspunsul la intrebarea voastra inca la inceput...Dar daca nu sunteti atenti.......Dar ce cool nu cumva ai vrea sa fii 1?
 
Lika.....draga poveste-mi si mie cum a fost prima data a ta ..........
acum o mica istorie...... caz adevarat....... ea virgina.... 18 ani
domnisoara sta la bucatarie....... indragostita..... bea ceai impreuna cu iubitul.............. au terminat de baut ceai...... el spune:"eu plec".....ea:"tu ce glumeshti?"...... ea il apuca si il saruta...... ea:" nu mai vreai ceai?" el:"nu"..... ea:"o sa beai"............ se saruta...........
ea:" o sa ramai la mine"........ ea pune ceainicul sa incalzeasca apa....... criza de apa, stiti cum e in Moldova......... vesel...... Se saruta cat apa se incalzeste..... ea: " dute in baie si ia "tazu" si te spala"...... el ramane portret........ ea:"doar n-o sa ma F*t cu tine nespalat".............
Astfel a fost "prima data"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cazuri sunt multe si diferite.............
 
NaE.....ceva se intimpla.....mam prins la idea ca miar placea sa stiu....cum a fost la tine prima data.......
 
Melania said:
NaE.....ceva se intimpla.....mam prins la idea ca miar placea sa stiu....cum a fost la tine prima data.......
Mlea...de asta si-mi era frica mai tare.... :hahaha:
 
Melania said:
ai esuat si pe acest front?
Nuu... parca.... hmm ....:wtf:... da ce am mai esuat pe vre-unu? :wtf: :wtf: :o :o

Melania said:
NaE.....ceva se intimpla.....mam prins la idea ca miar placea sa stiu....cum a fost la tine prima data.......

De altfel sint un tinar fara complexe.....si as fi in stare sa public kiar f. amanuntit evolutia mea in domeniu sexual.... :crazy:
 
lel said:
NaE a scris:
De altfel sint un tinar fara complexe.....si as fi in stare sa public kiar f. amanuntit evolutia mea in domeniu sexual....

Sa stii ca astept cu nerabdare!!!

Numai inca un lucru ma mai tine.....nu stiu cit e de seriosa tema asta....citi oameni au spus ceva la tema.....din pagina asta numai pe albinutsa am vazut-o....asa ca ar trebui sa le citesc pe celelalte mai intii.... 8)
 
draga sa fi fost frumoasa partea a doua ash fi publicat-o dar ei facut-o si dimineatsa au spus"CHAO"..... atata tot..... nu a fost romantic ci realist..... ba chiar a mai spus-o cineva dezgustator ...... sa incepi chiar asa viata sexuala....mda..... nu stiu ce caracter tre' sa ai ca sa-i spui asa unui baiat........... у prea de tot...... parerea mea....
 
Lika said:
Albinutza: am inteles ca tu erai protagonista,asa ca nu te subestima. :lol:
]

Are dreptate... Lika... Nici mie nu-mi pare dezgustator... Daca baiatu frina... trebuia tu sa iai situatia sub control.... :lol:
 
aha... du-sh-itzi spala putza intr-un lighean cu apa incalzita la ceainic ca eu vreu sa ma fyt... :-x
cuvinte iesite din guritza unei fetitze in fustita :o
 
Radu said:
aha... du-sh-itzi spala putza intr-un lighean cu apa incalzita la ceainic ca eu vreu sa ma fyt... :-x
cuvinte iesite din guritza unei fetitze in fustita :o

Radu, da io in locu tau ma bucuram.... :hahaha: Stii de ce? Ptr ca asa ceva inseamna doar una...: "are de gind sa te diezmierde oral" :lol:
 
Back
Top