CIND AI "FACUT-O" prima data...

la mine de ezemplu I data a fost cu o necunoscutala 17 ani Prietena unor pireteni de ai mei .O stiam de cel mult 10 min. Am cinstit cite vreo 2 pahare cu vin am mai stat un pic si cind ma trezesc suntem numai noi 2 in camera . Eu ca fara practica si cu putina teama de aceasta ii propun pur si simplu sa ne culcam si sa dormim "Bine" imi spune ea .
Eu am adormit pe citeva minute si cind ma trezesc ea sta deasupra mea si face treaba peste o minuta simt ca eu is gata.Dupa ce se termina tot eu ma imbrac pe intuneric si plec acasa. Intru la mine in camera, ma culc , dar simt ca ceva nu e in regula, ceva ma stringe si mii incomod.Cind aprind luina vad ca chilotii is cu horbotica.Din greseala iam luat pe ai ei ca si ai ei erau albi.M-am dus sa ma ii duc inapoi da ea era deja imbracata ,era iarna si ea avea vreo 3 perechi de shtrampi asaca i-am lasat ca amintire chilotii mei da pe ai ei i-am intors.
 
Ei hai Albino, nu te supara... ca nu mi-a placut mie ideea cu ceainicul, apa incalzita si tazul in care l-ai trimis pe bietul baiat sa se spele e una. Dar am exagerat cind am spus "dezgustator". Se poate si mai rau probabil. Nu stiu, nici nu vreau sa stiu si n-am de gind sa fac un sondaj ca sa aflu daca mai sint asa cazuri "neplacute" sau daca cel mai rau din istoria omenirii o fost la tine sau la altcineva... :zzz:
 
Fiind tinar (verde) si romantic, imi placea sa visez si sa IDEALIZEZ.... Eu visam ca prima data va fi devreme (dorinta aparuse deja pe la vre-o 13-14 ani), cu o fata tinara si simpatica, pe care o voi iubi si ma va iubi...........dar s-a intimplata ASTA mult mai tirziu, cu mama fetei care-mi placea...........dar nu-mi pare rau, o femeie de 36 ani, stie bine sa invete...lectii au fost putine, dar cu tolc.
 
skelet;61210 said:
la mine de ezemplu I data a fost cu o necunoscutala 17 ani Prietena unor pireteni de ai mei .O stiam de cel mult 10 min. Am cinstit cite vreo 2 pahare cu vin am mai stat un pic si cind ma trezesc suntem numai noi 2 in camera . Eu ca fara practica si cu putina teama de aceasta ii propun pur si simplu sa ne culcam si sa dormim "Bine" imi spune ea .
Eu am adormit pe citeva minute si cind ma trezesc ea sta deasupra mea si face treaba peste o minuta simt ca eu is gata.Dupa ce se termina tot eu ma imbrac pe intuneric si plec acasa. Intru la mine in camera, ma culc , dar simt ca ceva nu e in regula, ceva ma stringe si mii incomod.Cind aprind luina vad ca chilotii is cu horbotica.Din greseala iam luat pe ai ei ca si ai ei erau albi.M-am dus sa ma ii duc inapoi da ea era deja imbracata ,era iarna si ea avea vreo 3 perechi de shtrampi asaca i-am lasat ca amintire chilotii mei da pe ai ei i-am intors.

Zici ca-i din filmele cu desene animate:Tom si Jerry:hoho:
Bravo tata,amuzanta faza.
Eu prima data am facut-o acasa.Am invitat-o la o tarie,dupa asta (intamplator sau nu ) a inceput sa ploua:D era tarziu...mai departe ... stiti voi:p
 
la 17 ani , cu un fotbalist, n-am inteles nici o pleasha, dar tare mindra mai eram dupa asta ca sunt femeie..ce prostie.
 
..la o ocerednaia pianka de Anul Nou intr-o sala de festivitati ramasa goala cu o c.urva....n-am inteles nimik...eram ametit si a decurs totul foarte repede,ca dupa usa rindul era maaaare:)
 
intr-o zi planuita de mine:)...probail si de el...da separat:)...am luat pizza si suc...si am avut o noapte luuuuuuuunga si interesanta...
da sincer..prima data e nasol de tot:)....nimik placut..in schimb atmosfera a fost super...
 
Yo mereu credeam ca voi intra in biserica in" rochie alba ",alaturi de printzul, dar planurile copilaresti sau ruinat. Dar nu imi pare rau. A fost ceva foarte romantic, un pic neplacut ;P , dar ma bucur ca era totusi printzul.
 
La 15 ani, nu voiam asta din instinct doar ca ma simteam obligata baiatul era dulce si ne intilneam demult + din vorbe si din unele miscari am inteles ca era AS ,si nu am vrut sa pierd ocazia sa invat de la cineva cu care merita+ era foarte romantic,si atent.
Am incercat de 3 ori , a treia data s-a intimplat sub "doza"
ohh ca tare fricoasa eram, saracu baiat, maaare noroc am avut ca m-a inteles si nu a facut-o cu forta asta era cel mai strasnic("violul "sau violenta)pentru mine.
Prima data ,pe un pat mare cu cearsaf proaspat trandafiri luminari,bla bla bla daaaa pina la urma oooops ma doare :( "gata nu vreau " i-am dat hainele in mina pina la usa s-a imbracat si a iesit la 4 dimineata iarna pe frigul mare de decembrie , a mei nu erau acasa si eu chipurile ma tem ca ai mei se vor intarce poate fara anuntare ,am inchis usa si muream de ciuda ca sint fricoasa


A doua oara ---la el pat cirtiitor atmosfera nu prea da... eram convinsa ca scap de data asta de chinu ista,si la fel oooops, mi-am luat chiloteii si gentuta si am iesit pusca din casa, pina afara si m-am intors inapoi ca era prea frig si prea noapte

A treia data la betie deloc romantic si aveam hmm menstruatie jos la podea pe un cearsaj prapadit, si asa a fost, in ziua de anul nou dupa 12: parca am ucis o vaca toata noaptea asta se vedea dupa cearsaf si pielea noastra de culoare eheh stiti voi, si acum pastram acest cearsaf ,si suntem impreuna de foarte multi ani,si straniu nu ni se pare dezgustator , stiu reactia voastra poate spuneti ca sintem straniii, uhh dara pentru noi era cel mai frumos inceput de an ,usurati de o povara....
 
margo;158324 said:
A treia data la betie deloc romantic si aveam hmm menstruatie jos la podea pe un cearsaj prapadit, si asa a fost, in ziua de anul nou dupa 12: parca am ucis o vaca toata noaptea asta se vedea dupa cearsaf si pielea noastra de culoare eheh stiti voi, si acum pastram acest cearsaf ,si suntem impreuna de foarte multi ani,si straniu nu ni se pare dezgustator , stiu reactia voastra poate spuneti ca sintem straniii, uhh dara pentru noi era cel mai frumos inceput de an ,usurati de o povara....

Margo.......cite coincidente intre istoriile noastre: Noaptea de Anul Nou,dupa 12,la betie,atmosfera-deloc romantica.....noroc ca nu avea menstruatie ca avea sa fug si eu ca tine de frica :)
 
vik-ing -dai 5 ;) de acest an nou ce ai de gind sa faci? repetam istorioara impreuna ?heehh si ai sa vezi ca n-o sati fie frica hehe si -ti voi lasa cearsaful ca amintire
 
margo;158385 said:
vik-ing -dai 5 ;) de acest an nou ce ai de gind sa faci? repetam istorioara impreuna ?heehh si ai sa vezi ca n-o sati fie frica hehe si -ti voi lasa cearsaful ca amintire

Ce sa fac de Anul Nou-acelasi scenariu ,cu exceptia ca nu va mai fi prima data...
Putem sa repetam istorioara impreuna!!!-cu siguranta va fi mai plakut pentru ambii...si nici cearsaful n-o sa aiba culoarea ceea :)
 
Am facut-0 la 17 cu prietena surorii mele(Sa-mi fi spus cineva pina la ASTA, ca EA va fi, n-avea sa cred nici sa presupun ca o dorinta si fantezie sexuala, poate deveni realitate, anume cu ea, care avea TOT (u know I mean) si cu care doar vorbind ma inroseam si tremura glasul...). Sora(care-i cu 6 ani mai mare) deja ca o femeie cu experienta, atenta si grijulie, stia de dorintele mele aprinse, ginduri pe care nu le prea ascundeam si o galerie Mare de foto erotice, care ma mai inspirau pentru unele lucruri:~) si de existenta carora eu credeam ca nu stie nimeni, deci a aflat si prietena, care a si luat decizia si angajamentul sa ma dezvirgineze, nu fara incurajarile lui Siste. Si daca sincer, a fost SUPER, o noapte din viata de neuitat....(Thanks Sora). Si iata ca intr-o seara, cum deseori se intimpla, cind parintii erau plecati, prietena venea sa stea la noi, sa mai birfeasca intre ele....Treaba lor, eu m-am culcat (copil), ca cum voi credeti, sa ma trezesc pe la vre-o orele 1 din ce cauza?? din cauza unui vis real,...era Ea nuda, lipita cu tot corpul de mina, mingiindu-ma si sarutindu-ma....orgasmul uimitor nu s-a lasat mult asteptat, am explodat fara ca sa mai reusesc sa fac ceva....EUFORIE totala, simturi amestecate..placere, satisfactie, incredere...Sint BARBATsi linga mine-i femeia visurilor mele..cu toate ca inca nu era chiar asa, gindurile s-au confirmat dupa a 2-a incercare.....un moment extraordinar, care din pacate nu poate fi redat in intregime, trebuie doar trait, si foarte-mi pare rau ca nu mai poate fi repetat...Ehh, prima mea iubire, eu ma gindeam chiar sa ma-nsor:-))))
 
interesant si imi place modul tau de apovesti chiar am ramas fara rasuflare pina am finisat de citit istorioara ta , cool
 
Back
Top