Despre sex&dragoste

Dragostea mea e puternica pt ca eu cred ca eu sunt puternic, dragostea noastra ne intrece pt ca facuta sa fie dincolo de noi, de materie.
Sexul e unul dintre cele mai puternice propulsoare ale dragostei, desi nu intotdeauna el poate fi cauza dragostei.
Perfectiunea unui trup ma umple de dragoste, pt ca eu nu sunt decat un bot cu ochi care cauta perfectiunea. Pt ca eu vreau sa fac sex pt ca dragostea sa tina , sa tina mult si sa nu se stinga. ( asa ca tre de pus cate un bat sa nu se stinga)
Sexul e un pol opus al dragostei, desi paradoxal el se infige ca o obisnuinta la fel ca dragosrtea...
 
iar 99% din barbatsi sunt balamutsi. De rynd cu tine.
Fara suparare si critica misogina sau feminista, dar fa o mica investigatsie si cerceteaza doar forumul asta, vezi cyti baietsi au comportari ushoare, stupide chiar, critica si byrfesc la stynga si la dreapta, si respectiv cyte fete fac acest lucru.
Si priveste, te rog, asupra oamenilor fara delimitari - mai yntyi.

Apropo de ce fetele sunt cu.rv.e dar baietsii nu sunt?

Eu cred ca mult mai multi baietsi sunt C.UR.VE!
 
dragoste

Salut la totsi cei de pe forum ma numesc trandafir shi de la inceput vreau sa-mi fac ceva prieteni :wink: .
Eu cred ca fara dragoste nu face sa faci sex,pentru mine dragostea e pe primul plan dar si sexul nu este pe ultimul plan.
 
Da trandafir dupa cum se vede tu esti o fata foarte romantica :D :D te cred ca tsii dor de el dar dragostea invinge totul :wink: te salut ca un membru nou pe acest forum si-tsi doresc mult succes si cit mai multi prieteni :wink:
 
2 porumbei stateau urat pe un cablu de teltefonie, priveau in jos trecatorii.
Eu eram sarma si ma simteam bine tinand cei 2 porumbei, ehehei ma simteam chiar bine, ii iubeam , de obicei tin cate vreo duzina de vrabii sau in cel mai rau caz cate-o cioara. Da asa , m-am indragostit.
Porumbeii sunt foarte atenti cu mine, unul chiar ma curata de gainat. Sincer cred ca ma place.
Inainte eram foarte ocupata vorbeau prin mine o groaza de lume, la inceput doar cei bogati, dupa aceasta cu vreo 15 ani in urma mai mult saracii, ca cei bogati nici nu vroiau sa treaca prin mine cu glasurile lor.
Imi place sa trag cu urechea la destainuirile in dragoste, sau la vorbele de iubire. pot sa ma laud ca prin mine a trecut glasurile a zeci de cantareti si alti oameni ilustri sau ....!
Acum sunt uitata, pe alocuri sunt fara izolator, cred ca din cauza ciorilor, cred ca aluminiul meu se innegreste... am si o sacosa de plastic agatata de mine.... copii astia;
Au!!!!!. M-a ciupit o vrabie. Cash de aici!!!!!
Sunt uitata, si atat de mult iubesc societatea, iubesc sa fiu bagata in seama, dar cui foloseste dragostea mea. Cui ii popate ea folosi?
Numai sa nu ma ia cineva la fier vechi.....
Azi au taiat si bradul de langa stalpul din est....
Cine ma poate iubi?
 
Eu eu ....
Dar tre sa faci o fapta buna si altruista si nimik din ce ti-am luat nu-mi va folosi. Iubeste
 
tu ii daruiesti o parte din suflet pe cel pe care il iubesti (generic vorbind) adica toti cei care pe care ii iubesti iti detin o parte din suflet. Pana aici sunteti cu mine? da .
Acum logic daca cineva incerca sa va fure sufletul nu mai poate, doar daca cineva inceteaza sa va mai iubeasca, si cu doar o bucata de suflet nu prea faci nimic.
Deci iubeste ..... si .... :wink: :) :D :lol: fa sex cu cel (tot generic) de vrea sa-ti fure sufletul pana'l lasi fara suflu .... ca sa fie armonie
 
Back
Top