Despre sex&dragoste

Vio, nu cred ca-s putea vreodata sa ajung sa te cunosc, insa eu am fac o facultate pe chestia asta {asta nu e prea la tema} da eu iubesc tranzactiile mai mult decat sexule de dimineata...
Insa e f f greu, iar tu pune bazele acolo la noi ca s-ar putea sa fii primul miliardar in Eur din Moldova (rectific miliardara)
 
confirm ca vio intradevar e mad dupa paiata de capital si in special dupa bursa de valori...

"Vio Stock Exchange" !!!
 
Chiar azi l-am terminat de citit pe Hull, aproape cea mai buna carte a lui. Iti prinde bine pt orice, tu faci econometrie?


Stai sa zic ceva despre tema! sexul intotdeauna e pe varful degetelor sau daca nu pe varful limbii, eu insa ma tem sa-l spun tare..

Vreau sa fac si eu o facultate la Princeton, doar ca tat'miu e un filosof (adica bani din parti) :-x
 
Intr-o mica masura eu sunt cel care dicteaza ordinea mea, oricat de mult as starui asupra comportamnetului meu , el depinde 80% de ce crede lumea despre mine, (si inca ma socot pohu.ist) iata d ce eu sunt intotdeauna ingrijit, cu unghiile cam toate taiate, fara gauri in ciorapi, fara pete ...cu freza stau mai rau da si p'aia o linistesc cumva .... deci unde vreau sa ajung : eu sunt o persoana care nu sperie lumea ( mai frumos decat maimuta) deci ma poate iubi cam oricine.
Sa revin la ordine: de ce eu trebuie sa fiu ingrijit , de ce trebuie sa ma spal pe dinti sa nu-mi miroase gura a 40` , de ce?
Si raspund : din cauza fetelor, ele is raul pe pamant, din cauza lor mi-am cumparat fel de fel de chestii nefolositoare.....
De ce din cauza lor, ma intrebati? Pt ca vreau sa le plac lor si ele se uita la toate detaliile, daca ai o unghie la picior netaiata : asta e subiectul pe 3 zile cu prietenele ei....m nu stiiu de ce de la o vreme am devenit asa .... cosmopolitan sau cum draq ii zice.... da ma pierd ... si tot ce vreau eu sunt 2 mere si o pearja
 
griji, ce griji .... nici o grija n-am, acum nu mai lucrez nicaieri , la scoala nu ma duc, prietena m-a sau am parasit-o, nu s-a inteles cine pe-a cui, ma scol la 10 (acumj m-am sculat), citesc ce vreau, chiar am de gand sa iubesc pe cine vreau, doar ca , ce ma enerveaza doarurile astea.... doar ca banii, banii cine mi-i da....that's the problem fu.tui maza faka.... asta imi incurca......asta e tequila o grija.....
Da de restulse ocupa mama.....mama natura
 
Viata asta e asa de scurta, da cand te uiti de la mijlocu ei , in general te sperii, viata pare lunga doar la nastere, si cand nu ti mai pare nimic
 
daca serios nish nushtiu shi sa raspund.

pentru ca a face dragoste cu persoana iubita e o parte din dragoste ynsushi, dar nu ash numi-o doar sex...

ce tsine de partea cu "mijloc de procreare, placerea carnala, un sport fara implicatii" nu ash zice ca shi ele se refera la ce am eu yn vedere prin sex... hmy... cele enumerate s-ar atribui mai mult la persoane care practica asha ceva yn fiecare zi cel putsin... eu cum nu-s din numaru persoanelor celea, pai chiar nu shtiu ce sa spun...

ce ma sfatuitsi sa spun?
 
sex, dragostea, ginduri despre viatza.... :-?
da cit poate omul sa-si caute perechea perfecta, sau sa-si schimbe partenerii?
eu, :) spre exemplu cred ca daca nu ai gasit pe cineva pina la o virsta anumita, pe urma deja e foarte greu sa mai gasesti.
desigur se intimpla cite si mai cite dar la general vorbind.
De ex. Krown se pare ca schimba des "partenerele" sau iubirile. tu ce cautzi Krown? voi, altii ce cautatzi? :roll:
 
tequila said:
sex, dragostea, ginduri despre viatza.... :-?
da cit poate omul sa-si caute perechea perfecta, sau sa-si schimbe partenerii?
eu, :) spre exemplu cred ca daca nu ai gasit pe cineva pina la o virsta anumita, pe urma deja e foarte greu sa mai gasesti.
desigur se intimpla cite si mai cite dar la general vorbind.
De ex. Krown se pare ca schimba des "partenerele" sau iubirile. tu ce cautzi Krown? voi, altii ce cautatzi? :roll:

Ma voi stradui din rasputeri sa ramin fidel religiei mele proprii, fidel adevarului ... si intr-un final dar nu total neimportant persoanei care va fi unica pe care o voi iubi. De nu voi gasi o astfel de persoana, mai bine singur.

Am impresia ca gindurile si ideile mi se vor schimba de lungul timpului, voi incerca sa impiedic acest fapt.
 
sa stii ca mie mi-e rusine ca nu pot fi fidel unei singure fete, cand aveam 12 ani aveam un model ... stiti voi un fel de ideal...chiar aveam notite schite, desene ... :) ....insa mi-am dat seama ca tot cautandu-l pot sa trec pe langa el, sau poate a trait inaintea mea, sau poate l-am vazut doar intr-un film, adica era doar personaj.... m-am apucat sa citesc mult mult ... sa ma indragosesc de un personaj ideal de cineva creat pt altii, mi-am dat seama ca oricare fata din carti as alege , ea ar fi iubita a inca vreun 1milion .... atunci am zis ca de ce s-o caut .... (mi-a trecut prin gand ca s-ar putea sa vina ea la mine) insa tot ce a venit nu corespundea decat max 40% si sa stiti ca este un procent foarte mare....
eu nu mai caut , nu ca -s obosit sau dezamagit ...nu... idealul meu va fi o idee sau este o idee, insa sper ca voi pune-o in practica

Ea va fi
 
Am votat ca toata lumea

Eu cred ca sexul il poti face avand o persoana draga in tine sau invers...
dragostea nu e un sentiment pe care numaidecat trebuie sa il ai ca sa faci dragoste cu cineva.
Mie imi place sa descopar totul, insa de descoperirile dragostei ma tem
 
lucifer mother ****er

/offtopic
Intamplator am deschis tema POLITICA, ( mie nu-mi place pur si simplu politica in genere ), si intamplator unu' Filip antonio m-a facut onanist si cu un IQ de 41 pt ca scriu aici pe Romantica, eu cum sa va spun intotdeauna accept provocarile ( adica vreo doua pe greaban capata omu') insa problema este daca se merita... si apoi ce pm mea ca pe Politica exista titluri foarte interesante insa in pm ca acolo se cearta cam la vreo 5 persoane (doar), si macar daca s-ar certa pe teme politice insa se cearta pe scor, intelegeti , cine a punctat cand l-a numit l-a facut l-a intrecut....
Deci sa revin eu cateodata sunt onanist, uite nu-mi aduc aminte daca IQ-ul imi descreste pana pe la 41, si inca vreau sa fiu intelegator ca e PAste ( adica a fost ieri) stiti si voi vorba ceea : de gustibus et coloribus non duscutandum ( cam asa ar tre sa sune) .... si'apoi politica e un lucru fin, mai fin decat pisatu de tantar .... insa imi pare ca Filip asta Antonio ar merita sa-i indrept coloana ( daca nu pt mine macar pt ce-i ce posteaza cate un mesaj pe aici)
acum de ce am scris asta .. nu stiu .... poate ca nu eram indreptatit ... poate ca m-am simtit jignit ...da poate ca am sa-l bag doar pana in p.m. pe ala... ca oricum inteligenta nu se masaoara aici pe forum...
parca n-am spus totu' ce ma framanta ..parca n-am ... da da-o incolo
 
Eu zic asa

E un sport foarte placut, prin care te poti si procrea si care este super placut daca il faci cu persoana cea mai draga.

Acuma depinde de fiecare ce itelege prin sport ca sint moduri si moduri de a face sex de la tensiune maxima si muschi incordati la maxim (ceea ce chiar e sport) pina lent si romantic, ceea ce e placut si mai putin sport.

Sportul depinde de cit transpiri si citi muschi faci. In rest e necesitate, placere, dragoste, dorinta de a-l simti pe cel drag atit de aprope, dorinta de a-l face sa se simta atiii de bine...de a-l face fericit...si atitea altele...

Totul depinde de ce ai in cap si de proportia de egoism si de suflet bun din fiecare din noi.
 
Back
Top