Despre sex&dragoste

Da ....
:)

Sexul ca parte din viata e destul de imoprtant. In unele perioade (cand am prietena si fac sex permanent) el devine peste vreo 5 zile (cam atunci ii descopar toate punctele G, altii spun ca e doar unul) - rutina ....
de obicei imi fac o prietena nu pt a face sex ( bine, recunosc ca au fost 70% cazuri ) ci pt a avea intr-adevar o jumatate.
Acum problema este despre sex si ziceam mai sus ca dupa vreo 10 partide chiar daca incerci tot felul de frisca, chiloti mancabili, petale de trandafir si bomboane de menta (p'asta n-ati incercat-o { da fiti atenti ca produce si iritati}) oricum caut altceva ( barbatii chiar daca au genetic infidelitatea in sange) alt corp poate chiar si alta minte. Eu de ea pe plan moral nu ma plictisesc insa la pat nu se poate rezista .
va intreb pe voi....
eu dau un raspuns : cred ca nu m-am indragostit k lumea.
la voi cum e?
 
Eu chiar cred ca nu te-ai indragostit bine...daca ai fi facut-o ar dura mai mult de 10 partide. Poti descoperii dorinte si pasiuni ascunse ale unui om si dupa ani de zile...trebuie doar sa simti si sa vrei asta :crazy:
 
Dragostea, a face dragoste, sau asa definitul sex aici, este o procedura destul de placuta , atit timp cit nu iti satisfaci o oarecare dorinta momentana. Dupa parerea mea, savurarea fiecarei clipe din preludiu, insasi a actului contopirii a doua corpuri si sulfete e cea ce conteaza in actul sexual. Cu atit mai mult, cind ajungi sa te gindeshti la savurarea fara de limite a partenerului , adica intr-o oarecare masura, sexul tantric, o sa stii ca exista si ceva la care trebuie de gindit in aceasta lume. P.S.Sexul trantic dupa parerea mea se practica doar cu o persoana in care esti indragostit lulea si vice-versa.Doar atunci poti savura dragostea.
 
Baieti si fete, nu stiu daca e tema potrivita, dar in fine...
Vreau sa va felicit pe toti cu una dintre cele mai importante zile pt indragostiti...St. Valentine's Day!!! Felicitari...Sa va iubiti in continuu...

PS:Am vrut sa postez un mesaj si pe Viva! dar,spre marea mea nefericire, Mel nu ma restabilit (nici macar nu stiu de ce am fost exclusa de acolo...). Mel, sa stii ca, despite of this, eu te iubesc foarte mult ...

norocel...
 
cerepaha....

ketre in ograda mea! si in zadar!
nu eu team exclus din lista membrilor Vivei....
insa devreme ce sa ntimplat asta...inseamna ca au fost motive serioase!

mai deaprte...din cate stiu eu...de cand ai revenit tu pe forum... nu miai scris niciodata nici mie si cred ca nici lu negru ca sa ceri iarasi acces pe Viva.....fii sigura daca scriai....nici eu si nici negru...nu tiar fi refuzat! (noi je ne stim di mititei)

so, de vreme ce nu ai cerut acces.....cum sa ne pricep noi ca tu il vrei? ca noi nu stim sa citim ganduri la departate si kiar daca am putea ...tot nam reusi sa o facem la toti 1000 de useri....

insa, Stimate User Cerepaha .... o sa facem noi ceva pt tine...si o sa te restabilim pe Viva!

pe linga toate astia.....eu iti multumesc din toata inima pt urarile tale de bine intregului forum si iti doresc la rindu meu multa multa iubire!

Melania
 
draga puisor, Mel!

nu o data tiam scris in privinta asta...a fost cred ca acum un an sau chiar mai mult...si miai raspuns exact asa: vad ce pot sa fac....si nai mai facut...nui nimic ca nu tii minte....asta nu conteaza...important e ca intradevar au existat motive, care erau si serioase, pentru scoaterea mea de pe Viva....

Sarbatori Fericite....
un pupic d ela mine...
 
fuck...da nu tin minte eu ...sa mor eu kiar in momentu asta...ca nu tin minte....si nu prea sunt eu omu care zice ca face ceva si pin la urma nu se tine de cuvint...

tu precis precis ai scris? :lol:
 
He he am faacut dragoste cu o negresa, cred ca era creola!! Nu-s dezamagit si mai vreau odata!! Ba, stie
 
vio said:
krown said:
He he am faacut dragoste cu o negresa, cred ca era creola!! Nu-s dezamagit si mai vreau odata!! Ba, stie

te citesc , mai baiete, si ia parajaiusi!!!
Primul gind care mi-a trecut (si shtiu ca nu se poate aici de scris asa ceva): "ce vierme fu.t.icios"(nu pot da explicatsii de ce vierme, dar asa mi-a venit).

Si tu mai faci si altceva? Or, mai gyndeshti si altceva?
:wink:
nu stiu sa ma supar ori nu .... cred ca nu, ce pm... eu acum am facut un program in e-views care imi arata ce tranzactii s-au facut in ultimii 5 ani in lume la primele 4 burse din lume si cum au crescut actiunile la primele 20 de firme. dc as avea si 6000Eur apoi dupa asta m-as gandi doar la sex , am auzit ca la fete face pielea mai neteda... :lol:
Trec si prin Franta
 
Agent-007 said:
Violeta se fute-n Franta cu victoras-tractoras :D ?

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
mda.. ei fac sex virtual.. prin icq... :lol: deoarece altfel nu se poate ca vio e aici da frate-meu e in Frantza......

dar totusi mesajul lui agent...... m-o.... uimit...... :wtf: :wtf: :wtf:
 
Back
Top