Despre slabit

imbrakate binishor - vre`o 3 pulovere [primul sa fie din bumbak, ka sa absoarba bine transpiratia], 2 pereki de pantaloni, nishte adidashi morti da` komozi, shi + o skurta deasupra shi ayda la stadion, sau pe kimp, sau pe strada - tre` sa fugi incetishor kam 3 ore pe zi [te obishnuieshti ulterior], shi asha tot o duci pina ce nu iese tot din tine... succese
 
mersi,am sa incerc,crezi ca da roade?,sper...sa nu mor de la atata caldura...oricum,risc orice pt a slabi macar 30 de kg.
 
am 192 de cm,oricum e cam mult 123 de kg chiar si pt inaltimea asta,cred eu...
Natasha,de maine incep,in fiecare dimineata!!!
Mersi pt sfat!
 
Dap, alejandro, orice fel de aerobice te ajuta sa slabesti. Daca ai resurse inscrie-te la o sala, faci si bicicleta fixa si alte aerobice.

Daca nu, atunci alergatul e cel mai bun doar ca nu exagera din prima.
 
nu e neaparat o dieta... doar ka unii kompenseaza alergatu` ku nishte mese inoportune... maninka shi tu mai multe legume - totushi ai de unde alege... nu minka intre mese... daka nu mai poti - roade un morkov, un kastravete... prosta nu minka mult!
 
Nu stiu kraft_natsha, depinde si de metabolism. Eu mananc uneori si la 3 noaptea, si mult inca... no effect. La el posibil sa aiba. Totusi nu te grabi la diete drastice. Las-o mai moale cu dulciurile si grasimile. Baga-te pe fructe, salate, mai ales ca e cald si nu mai ai nevoie de un aport energetic mare.
 
acelasi efect ca si la piggye pot manca oricand ...oricat si no result...DAR cel mai important e eliminarea deserturilor din meniu...alejandro...pt ca ele sunt Inamicii...
 
linar, la mine probabil e si pentru ca am un stil de viata foarte activ, chiar obositor as spune.

oricum, alehandro tu incearca si dupa 2 saptamaini vezi daca ai ceva rezultate, daca nu du-te la o sala, la un dietolog... stiu eu
 
daca vrei sa slabesti si totusi sa nu-ti dai organismul peste cap,cea mai buna modalitate este sa apelezi la un nutritionist care sa te poata indruma in alimentatie:)
 
Semidia,stiu ca nutritionistul ar face minuni (cel putin ar trebui!) da' vreau mai intai sa incerc singur,pe urma vad poate ajung si la medic,da' sper sa nu fie nevoie!

Saraneth,se poate,da' cu smantana,neaparat!
 
Back
Top