Despre slabit

e bine sa alergi :) nici nu trebuie mult :)
toamna aveam 2 minute la dispozitie in fiecare zi dupa ore sa prind un autobuz (mergind cu pas rapid ar lua vreo 10 minute de la cladirea in care eram) ca sa ajung la ora de dans (daca scapam dansurile de doua ori pe semestru, ma dadeau afara), asa ca aveam motivatie suficienta sa alerg cit de repede pot :D (ce drept eu tot timpul eram in crize te timp...) but in any case, am pierdut vreo 6kg de la asta :)
si zic ca e simplu: mergi undeva? in loc sa mergi - alearga :) si gata :)

o alta modalitate ar fi sa maninci peste crud in fiecare zi :) tot slabesti bine si inca si maninci bine :)
 
Wednesday said:
si zic ca e simplu: mergi undeva? in loc sa mergi - alearga :) si gata :)

o alta modalitate ar fi sa maninci peste crud in fiecare zi :) tot slabesti bine si inca si maninci bine :)
#1. shi cindajungi la destinatie fa rapido baie!!! :)
#2. as minca amu' un kg de peste crud,am asa o pofta ;)
 
Wednesday said:
daca mai subtzire slabo, atunci alearga iarna :)
de'i sti tu cit merg eu zilnic teai apuca de par si l'ai intinde! :)
cam 5+km intr-o directie si citeodat(poate mai des) tot atita inapoi.
 
eu tot merg mult zilnic :p da nica nu m-a ajutat :))) cite drumuri fac eu pina la biblioteca cu filme si inapoi numai eu stiu :) hahaha
si mai subtire ar face mai ushor sa mergi :)
si inca si te bronzezi :D
 
da iacacu bronzul nu ma'npac ... fug ka draq de tamaie ;)
totuna ard eu grasimilein alt mod,adica care mai sunt! :)
 
semidia said:
de pe o zi pe alta,cum pot slabi 2 kg?
tare vrei? :) maninci doar 1 fel de mincare, recomandat pulpe de pasare doar fiarta!!! :) slabesti de nu te recunosti!
 
da,am tinut-o cu supa de varza si mi-am stricat un pic pofta de mancare o perioada de timp,apoi iar am inceput sa pun kg la loc
 
iah,carnaciorii nu-i pot suporta,mi se face greata de la ei...
cu ciocolata ar fi o problema,dar totusi e amaruie si nu ar avea atatea calorii.
ce sa mai,raman flamanda pt o zi si fac abdomene 300.
 
apropo, da o cura de foamete de 1 saptamina nu incercati? :)
eu amtinut la viata mea citeva cure deastea, ce 4 zile , de 5 zile, mai mult nu am rezistat :) Consumkind doar apa plata, [destilata] si 1 lingura de miere pe zi . Shi nui nika strashnik, doar prima zi e greu ... shi de ce nu mai mult de 5 zile? pentru ca'mi faceau in ciuda ai mei cu fel de fel de pofte ;)))
 
ma crezi sau nu dar post religios nu amtinut niciodata, celputin nu'mi aduc aminte ...
pariu tot nu fac pe asa kestii.
shy nu fac parte din nici o secta care sa aiba legatura cu "asazisele anormalitati" pe care leam facut ;)
 
dar ce anormalitati ai mai facut,vca nu mi se pare asa mare anormalitate sa mananci doar miere si sa bei apa.
cred ca ai vrut sa testezi saracia si pe tine,sa te desfeti cu suferinta...eu asa as face-o doar ca sa ma pot delecta,sa pot simti pe piele ce inseamna a fi famelic,unde te poate duce infometarea...
 
Back
Top