Drogurile?!

da, da - shi profu meu de filosofie spunea ca opiumu ajuta sa "explore your inner nature, and encounter (nu mai shtiu exact ce) experiences" :lol:
 
Eu de exemplu privesc ca un lucru normal ca cynd ma duc la disco sa beau o pastila (Extasy) sau sa trag niste praf(Amphetamin sau Ephedrin) caci asta te "introduce" cu adevarat in ritmul adevarat al muzicii. Din psihodelice mai prefer si "coca" dar asta in cazuri mai speciale. Lucru destul de "bun" este si LSD-ul de la care iti "curge krysha" tolika tak.
Insa droguri cu adevarat rele sint heroina,kodeinul,crack-ul etc. de la care apare dependenta psihica si fizica foarte puternica.Nu folositi asa ceva!!!
 
Amphetamin

Amphetamin! am urmarit si tema deschisa de tine, iar "normalitatea ta" in ceea ce priveste acest viciu, numit si dependenta nu face decat sa ma ingrijoreze si ma face sa-ti pun intrebarea urmatoare:"tu iti dai seama ca esti stapanit de demoni?" vorbesc serios!ai incercat sa te lai de pacatul asta?
 
bine

bine Amphetamin!am inteles ca daca ti-am pus intrebarea asta si nu esti de acord cu asta => ca sunt retardat!?! care este motivul uzului de droguri ? spune-l tare si raspicat! cred ca sunt multi "retardati" pe forumul asta!
 
....

demoni??? - oare pe unde poti sa-i gasesti, sa-i vezi etc? daca nu crezi in demoni, demonii nu te vor stapani
 
arina

arina am vrut sa spun prin demoni = dracii aia mici care te stapanesc fara a-i vedea sau ai simti prezenta lor! decat faptele tale ii pot arata!
 
dar

dar Amphetamin, daca ti-am pus eu intrebarea asta te deranjeaza si nu mai poti sa raspunzi?despre ce vrei sa discutam daca nu stabilesti bine subiectul de discutie?
 
Amphetamin

Amphetamin nu poti sa fii mai clar? sau poate ca inca n-ai iesit din starea ta obisnuita si dealtfel nu stii ce inseamna normalitatea! daca nu esti instare de nimic poate ar trebui sa te abtii sa mai vii cu parerile tale si sa-ti aproprii unele cu caracter firesc si normal!Dumnezeu sa-ti ajute!!!!!
 
Amphetamin said:
Eu de exemplu privesc ca un lucru normal ca cynd ma duc la disco sa beau o pastila (Extasy) sau sa trag niste praf(Amphetamin sau Ephedrin) caci asta te "introduce" cu adevarat in ritmul adevarat al muzicii. Din psihodelice mai prefer si "coca" dar asta in cazuri mai speciale. Lucru destul de "bun" este si LSD-ul de la care iti "curge krysha" tolika tak.
Insa droguri cu adevarat rele sint heroina,kodeinul,crack-ul etc. de la care apare dependenta psihica si fizica foarte puternica.Nu folositi asa ceva!!!
:D :D :D :D :D Of, amus ma-nnec de ras!!! "Din psihodelice mai prefer si "coca" dar asta in cazuri mai speciale" - DA TY CHTO?!!! In care cazuri, way?
In primul rand cocsul nu-i psihodelic!
In al doilea rand - e mai grav ca 'gera', necatind la pretul sau si slava sa de "ceva special".
In al treilea rand, de multe ori l-ai intilnit aici????!!!!!!!!!
In al patrulea - crack-ul nu-i altceva decat cocs nefiltrat (adica nu-i in forma de clorura), care deobicei se fumeaza!
Prosti din estea care duc in eroare maladiojul - iata cui trebu de dat in cap.
Da propozitia asta: "Lucru destul de "bun" este si LSD-ul de la care iti "curge krysha" tolika tak" :D :D Am impresia ca Amphetamin (si nume haios) n-a umblat la scoala!
Am observat pe forumul ista mai multa lume cu nick-uri in stilul d-lui Amphetamin (tipa Vodka sau Gangebas) carora le place inca sa dea sfaturi destepte, bine chibzuite si, cel mai principal, din experienta lor proprie!!!!!!!
 
Toate cursurile de incepatori le trecem cu totii la scoala primara, la orele "Stiinte ale naturii" (biologia, chimia, fizica).
Iaca $i-nsamna sa $ii dvoe$nik!!!!!!!
Pazor voua, pazani! Si inca am auzit ca aici se tusa tineretul progresiv de la SAsaki :lol:
 
se vede unde a ajuns 'progresul' de la Asachi :D pentru mine drogurile oricum ramyn sozialinoie zlo si in genere o fryna pentr om
 
Back
Top