Este oare distanta o piedica in dragoste?

Fiecare cand merge spre pasul asta, are deja o imagine: bai unde am sa pot, sau nu am sa pot, sau merita sa incerc sau nu.
Dar pe langa asta, mai vezi si din experienta altora stii. Si evident cand auzi si relatii care au fost si la distanta si au supravietuit, te bucura nu stiu cum in suflet si iti da o speranta mai mare stii.

Queen you welcome! :smile:
 
<font color = 000080>
Apoi asa ca supravetueste nu tot timpul experimente d-le astai viata :razz:
nu poti sti algoritmul cin si ce ese pina la urma
cum se spune acelash lucru :smile: totul este trecatori si face loc pentru alte noi relatii , poate citeodata mai bune poate ca si nu .. viitorul este interesant prin aceia ca nu-l cunoastem :smile:

</font>

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Processor pe 27-03-2002 21:11 ]</font>
 
iaca eu un an traiesc fara de persoana iubita si chiar imi pare ca il iubesc si mai mult.tare sint fericira si astept clipa intilnirii.am completa incredere in el si dintr-o parta ma bucur ca asa s-a primit,caci am intele foarte multe lucruri.daca intr-adevar iubesti,distanta nu e nimic!!!!da iaca de gasit persoana potrivita-asta-i greu!poate suna naiv,dar asa cred si cred ca sint mai fericita decit multi dintre voi.succes!
 
pai tu speri, crezi shi iubeshti pentru ca shtii ca te intorci la el shi ca relatia voastra va continua.. dar cind shtii ca relatia poate sa continue, dar peste vreo 3-4 ani, atunci ash vrea sa te vad io
 
Caroci,vad ca sunt persoane si pro,si contra unei relatii la distanat.Eu sunt ferm pro daca si sentimentele sunt puternice!Cum deja stiti am avut o relatie la distanta care a esuat din cauza lipsei sentimentului de dragoste,dar sunt sigura ca daca dargostea exista,o relatie la distanta tot poate sa existe. :smile:
 
Back
Top