Etc, samd - baga totul aici...

Natashka... ?? :D

era de fapt PSEUDO - noaptea usilor deschise.. am ajuns la cel de istorie.. niste mascarici cintau acolo, am mers le cel etnografic.. am sarutat usa, ziceau ca cel de arte era deschis.. dar.. n`am ajuns... au cintat Snails... si mi`a trecut cheful sa mai merg vineri la concertul lor... a - si Chirtoaca se plingea de nush ce acolo.. iiii
 
Daca ramaneam in armata, aveam o sansa buna(pe bani buni) sa ajung si eu acolo; din fericire, acum sunt foarte departe de Afganistan.:)
 
PiggyEFromHell;212402 said:
Nu, de cuvinte atat de destepte - nu. Dar uite abrevierile parca le-am vazut pe undeva, cu specificatia ca Intel prefera sa foloseasca termenul de XD bit.

e bine ca macar abrevierile le-ai intalnit ;)

PiggyEFromHell;212402 said:
Si acum explica de ce am avut onoarea sa citesc "asa cuvinte destepte"?:)

exista lucruri inexplicabile, care pur si simplu se intampla :pedeapsa:
 
groparu;212432 said:
e bine ca macar abrevierile le-ai intalnit ;)
Asta-i tot? Ai vrut sa atragi atentia asupra la un detaliu de arhitectura sau sa-mi spui ca stii 2 abrevieri?

groparu;212432 said:
exista lucruri inexplicabile, care pur si simplu se intampla :pedeapsa:
Ar parea inteligent ceea ce spui daca n-ar fi banal si la momentul nepotrivit.
 
Hi, am o intrebare. Care era site-ul ala cu publicatii din Monitorul oficial referitor la redobindirea cetateniei romanesti? Era ceva cu cetatenie.info nu stiu cum...:((

Il tot caut pe aici dar nu gasesc. Will be very much obliged :)
 
:)) groparu, da esti sigur, mama? ca poate vrei sa te rezbuni pe fata si o induci in eroare :) Otilia, eu as verifica singurica, nu m-as incerede.... :))
 
adrenalina;213193 said:
:)) groparu, da esti sigur, mama? ca poate vrei sa te rezbuni pe fata si o induci in eroare :) Otilia, eu as verifica singurica, nu m-as incerede.... :))

ce castig eu din faptul ca o induc in eroare?
as fi putut scrie mai multe detalii, dar acelea is date personale si nu cred ca ea ar fi vrut ele sa fie publice.
 
OMG, ce detalii picante mai contine Monitorul ala? vezi gropique ca avem si optiunea Pm-urilor, nu ma tine in suspans.
 
Back
Top