Eurovision 2007

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! Doamneeeeeee , 25 de voturi ale mele nu au fost in van !!!!!!!! Daaaaaaaaaaa , am trecut !!! Bravo Natalia , si iti MULTUMIM !!!!!!!!!!! + la toate cinta ultima , eu de acum nu mai aveam sperante credeam ca voi avea infarct , fratele cit pe ce nu ma aruna de la al 4 etaj !!!!!!! dar nu imi pasa , am trecuuuuut , BRAVO NATALIA !!!!!!!!!
 
zic si eu ca Otilia...desi nu-s fan...da' tineam pumnii... si mi-ar fi parut foarte rau pentru ea, daca nu trecea...
n-am ascultat tot concertul...am vazut doar secventele de la urma. si imi pare ca mi-a placut Georgia :)
si sambata nu voi privi integral...intai la bregovic, apoi voi privi doar votarea :) votarea e faza cea mai interesanta :D
 
uraaaaaaaaaaaaaaaa... extazul a fost deplin cand ultimul plic a fost al moldovei...
din piesele ce au trecut in final nu aprob doar cea a turciei shi a bulgariei...

hai barbu, barbu lautaritza!
 
bravo!!! eu ma mindresc cu barbu....piesa energica, dar show nu prea...

mia placut israelu cu "push the button"
 
prikol'nyi cantec (georgia) :)
sper ca moldova l-a votat si-l va vota :)
ujas daca o voteaza bine pe verka serdiuchika.
 
Izrailul cu a lor "Push the Button" le-a furat romanilor elementul surpriza.. asa ca, "iziuminca" la care au sperat romanii deja.. nu mai e "iziuminca".. pacat, imi plac baietii.
 
eu ma indoiam un pic... dar asha m-am bucurat cand am aflat ca-i in finala!... aia cu push the button mi-au placut cel mai mult. cat am vazut vreo 10 sec.
 
Iata un cantecul care mie mi-a placut cel mai mult: Molitva (Serbia).Fata asta (cand numai a iesit pe scena credeam ca e baiat :/ ) are o voce superba!
[youtube]rmTQ8euY204[/youtube]
Pe tricoul ei nu cumva e scris "Ramones"?

Mi-a mai placut si Albania si Latvia...

PS: Cand au deschis ultimul plic si am aflat ca MD a trecut am fost asa de fericita incat am scos capul pe fereastra si am inceput sa tip in gura mare... Interesant ca nu eram eu unica din catrier care isi manifesta asa fericirea! lol
 
nu vreau sa fiu cinica da chiar asa sa fie majoritatea cintecelor rock..altele cu motive rock:)???

mi se pare ca sa cam dus motivul organizarii eurovizionului...
sincer..mia placut foarte mult serbia"molitva"..si georgia....

dupa prestatia nataliei nu mam indoit nici o clipa ca va iesi in finala..si cred sincer ca va lua un loc foarte bun in finala..mi sa parut unul dn citecele care prinde cel mai bine ...

in rest vedem miine
 
alyyy este foarte optimista insa sa nu ne pripim, locurile in finala se datoareaza voturilor tampite a tzarilor vecine mai mult...

nu intzeleg ce-atzi gasit voi in Push the Button... nimic melodicitate in piesa aia... ciuvacku o cantat-o parca la karaoke dupa 3 pa 50 di tekila de bykovatz
 
deja mai bine liubi, liubi, decat push the button :)
da' georgia chiar tare imi place... in general, voi asculta cantecul. si ced ca voi trimite vreo doua sms-uri pentru georgia :D
 
eeeeee..eu is obiectiva..nu ma pripesc..problema e ca e un cintec care iti intra usor in minte..
chiar daca miau placut cel mai mult georgia si serbia nu mai tin minte piesele..desi super tare is..
...iar de israel cu push the button...cind iam vazut ma apucat risu..sincer...au luat numele piesei de la sugarbabes...si cica lasa ca iese ceva:)
 
Back
Top