Eurovision

:)

Eu ys de acord ca piesa Greciei e buna. Numai ca eu am vazut finala lor natsionala. Shi helena aia a ieshit singura pe scena shi a tot dat din fusta pana s-a temrinat piesa.
Eu zic ca daca yshi mai ia shi nishte dansatori din urma, o sa faca ceva. Shi, da, tsinteshte lokul 1. :) Bine ar fi sa aiba sh o voce mai puternika, da e ok sh asha.

Mie ymi place Elvetsia tare. Pacat ca piesa e prea putsin comerciala pentru un cpncurs de acest gen.
 
eeeii, Arina. nu mai tine atata lumea in suspans:)
sa sparg eu gheata, daca tot te-am bagat in cuib. si sa-ti fac pr-ul pe forumul tau indragit, daca tot am meseria de pr.
deja de 1 saptamana Arina "Radionovna" e angajata in calitate de office-manager la sociatatea muzicala Cuibul, care se ocupa de managementul artistulor, in special a trupei ZSZ. De acum incolo "Radionovna" are posibilitatea sa se aflea si ea in "cuibusorul de nebunii" si sa vada showbizul din interior, chiar din intestine :wtf: :crazy:

Radionovna va pleca si la Eurovision, vai vai!

sa-i dorim succese in munca :wink:
 
BRAZIL, shi-ai facut? da daca Arina nu vroie chiar asha de repede sa iasa de sub anonimat?
 
[K said:
]BRAZIL, shi-ai facut? da daca Arina nu vroie chiar asha de repede sa iasa de sub anonimat?

poate nu vroie:) dar eu o arunc in rau ca sa invete mai repede sa inoate:) adica sa intre mai repede in rol:))
 
Back
Top