Eurovision

Sam, :naroc:

eu cu martini :ciupos:

da' eu si ieri am strigat :lol:

p.s.: nici nu stii ce iti aduce viata asta...tare interesant. inca nu-mi vine a crede :hehei:
 
IBIHU MATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D
FELICITARILE MELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZICEA ARINA CA ARE SHEVA SERIOZNAIE PE LA CUIB..... :ciupos:
DA EU NIKA NU INTELEJEAM....
BLEA...PIZDETZ.....SUNT SHOKAT....BLEA.....SUKA..... :hail: :tat cum :

iAKA ASTA DA......SHTIREA ZILEI! :lol: :lol:

ARINA,U RULE!
DISHI N-AI ZIS MAI INAINTE?...ITI PUNEM BI O PIVA... :lol:
VIP,DAAAAAAAMN...
 
cineva o sa bea bere prin palatul sporturilor, dar cineva o sa bea valerianka tot pe acolo... :roll: daca zsz n-o sa intre in finala, apoi ma duc in cel mai adanc underground, sa nu mai am contacte cu lumea asta "zapopsovanaia" cu muzica de 3 parale. si o sa continui sa spa tuneluri pana n-o sa se pravale. :evil:
 
BRAZIL said:
cineva o sa bea bere prin palatul sporturilor, dar cineva o sa bea valerianka tot pe acolo... :roll: daca zsz n-o sa intre in finala, apoi ma duc in cel mai adanc underground, sa nu mai am contacte cu lumea asta "zapopsovanaia" cu muzica de 3 parale. si o sa continui sa spa tuneluri pana n-o sa se pravale. :evil:
las-o mai moale,mamika.... :)
Tat o sa shie zaibisi!
asta nu e glavnaia... :)
 
fix said:
BRAZIL said:
cineva o sa bea bere prin palatul sporturilor, dar cineva o sa bea valerianka tot pe acolo... :roll: daca zsz n-o sa intre in finala, apoi ma duc in cel mai adanc underground, sa nu mai am contacte cu lumea asta "zapopsovanaia" cu muzica de 3 parale. si o sa continui sa spa tuneluri pana n-o sa se pravale. :evil:
las-o mai moale,mamika.... :)
Tat o sa shie zaibisi!
asta nu e glavnaia... :)

ne-ne-ne... de-amu daca ne-am bagat in kk asta tre sa iesim din ea cu demnitate si cu lauri! macar cativa laurei mici. "delo cesti".

duminica a fost prima repetitie cu boonika. ne-am hlizit pana la lacrimi. arina e martor. baba e rock'n'rollshitza .
 
BRAZIL said:
sa nu mai am contacte cu lumea asta "zapopsovanaia" cu muzica de 3 parale.

hai lasa jalea... voi atz shtiut yn shi va bagatz tak sho ne nado... daca sheava tu cheama la baut, ca mai multz yi mai vesel.... shi ne fashim mushi!
 
Eu tot simt ca Z&Z va cistiga.....un cintec foarte original...imi place mult cintecul.......trebuie de sustinut pe baietzi........macar in muzica sa obtinem ceva..........bem bere :)))))))) :naroc:
 
iaka ascult a doua oara aproape toate piesele din Eurovision 2005.
mda, sunt multe destul de bune. iaka am kikat pe ala din UK...a treia oara il ascult...touch my fire...can you feel the heat...eu dansez :lol:
 
lume, voi de pe acum cautati-va toate neamurile din strainatate si ziceti-le ca vine eurovision :D
da' oricum aici este multa lume prin Europa...sa nu uitati ca sunteti moldovan :hehei:
 
sa va mai spun care imi plac cat de cat...Rusia, Elvetia (si fata e frumoasa), relativ Romania (am rezerve fata de voce, Sistem are piese cu voci mult mai bune, din punctul meu de vedere), Polonia e interesanta :lol:, ei, si Norvegia olecutsyka :lol:, o, fetele din Estonia - foarte copilaresc, un fel de TNT romanesc, dar unele voci cam nu se lipesc de ureche, ei si parca gata :) ...cred ca eu voi zice la ai mei sa deie un sunet pentru Ucraina :D - se pare ca nu va prea lua ceva cu hip-hop-ul lor revolutioar.

da' oricum Zdob si Zdub ai nostri ii rup pe toti :hehei:
 
Back
Top