International Forum

Status
Not open for further replies.
Hei men,
uai du iu teic it personeli? Ai dont rili nou uat iz ve lengheij ai iuz, bat ai si vet iu anderstend it. Sou, uatz da prablim?
 
Lietuviskai.
Brangi draugai.Sveki atyke siame tarptautiniame forume moldova.net[International forum]Sis forumas buvo kurtas visems nariams kurie noretu nauduoti kita kalba negu RUMUNU,ir savaime suprantama negali dalivauti kitose pokalbiose. Tikimes kad sisi forumas tarnaus jum tinkamai.Sekmes
 
ola

e frumos ca ninge,pacat ca iarna aceasta n-am avut ocazia sa ma bucur de o ninsoare superba si geroasa.....aici timpul e aiurea,mereu ploau,e trist....cum te intelegi cu nemtii.....
 
Re: ola

martie said:
e frumos ca ninge,pacat ca iarna aceasta n-am avut ocazia sa ma bucur de o ninsoare superba si geroasa.....aici timpul e [cenzurat],mereu ploau,e trist....cum te intelegi cu nemtii.....

cu majoritatea nemtilor care o vazut prima data moldva pe harta doar dupa ce au facut cunostinta cu mine :lol: :lol: :lol: .. ma inteleg bine ca su cu moldovenii :) :) :)
in rest totul e fine .. , si zapada a fost si ploi sunt si soare .. mai inscurt totul dupa scenariile cele mai bune :wink:

germqania i-mi place si rulezz dupa majoritatea criteriilor :)
 
buna

acesta e un forum creat pentru a comunica in alte limbi decit romana,atunci cum facem..................tu cu ce te ocupi,baiatule procesor.....faci programe pentru nemti?
 
Wow, man, what a Babilon is here!!! I understand just a few words in deutsch, but I think in a few months I will learn this great fu.cking sprache.
C'est un forum qui n'a pas une teme concrete, mais on peux discute de la situation de pays ou nous sommes maintenant.
Ich fahre nach Cernauti heute, und ... ( u know ) ich ... Ba, daca nu stiu nu prea stiu. Insa o sa scriu maine din Cernauti.[/i]
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top