kat de important secsul in viatza noastra ?

Cool da de ce tu crezi asta???
Ai vazut tu vr-o ceva poshlo aici???
Defapt daca nu poshlo atunci poehalo :lol:
Tak shi se mai aude cu nevoile sexului???
Eu inca mai am nevoie de el...inca nu sunt pregatit sa devin ca Apostolul Pavel...
 
iaka o largire a temei : aventura

unii sunt adeptii lozincii:"viata fara aventura e traita in zadar". Oare aja sa fie?
exista oare o imagine morala in spatele unei aventuri "extrakonjugale". Este oare goana dupa aventuri o boala contagioasa, sau e ceva absolut normal.
 
desigur,

totul este unic si comun in acelasi timp...
amor pe ghiata, amor in parc, amor pe plaja, amor in baie, tot amor ramane...
 
<font color = 000080>
Da am ris cu pofta :cool: privinta umorului heh
ajungem la concluzia ca SEXUL este forta motrica a tuturor progreselor umane , si de aia trebue scris cu litere mari :razz:

</font>
 
SEXUL(scris cu litere mari) este intr-adevar forta motrica a Universului. De ce?Deoarece
1.Placerea pe care ne-o ofera SEXUL este unica.
2.Inmultirea omenirii.
3.Unele relatzii se intaresc dupa ce fac dragoste, partenerii devi mai unitzi, devin una shi aceeashi persoana(pot sa aduc exemple vii).
Iate doar citeva din infinitatea de motive din cauza carora suntem TOTZI dependentzi de SEX.:rock_liv:
 
Nu prea sunt de acord ca dupa ce faci sex devii mai unit cu partenerul tau de viata...uneori chiar se intampla invers...poate din cauza ca nu ai iubit cu adevarat sau poate de aceea ca el numai asta shi a ashtepta sa se intample iar apoi sa fuga de dansa
 
Nu conteaza ce e dupa. Conteaza ce shi cum a fost. Concluzia de baza a discutziilor pe marginea (shi nu numai pe marginea) temei - trebu practicata treaba asta cat mai intens shi cu mai mult folos.
 
DoCo la ce iti trebuie tie practica?
Faci practica cu sotia... :wink:
Sex nu este pentru practica...nu pot explica dar este o prostie ce ai spus tu...la un moment dat vei vedea ca nu mai ai ce face cu practica care ai obtinut-o...
 
Pe 2002-02-27 10:34, coolgreetings a scris:
DoCo la ce iti trebuie tie practica?
Faci practica cu sotia... :wink:
Sex nu este pentru practica...nu pot explica dar este o prostie ce ai spus tu...la un moment dat vei vedea ca nu mai ai ce face cu practica care ai obtinut-o...
Vezi Dumitale, poate ca-i prostie, poate nu (la urma urmei ce e viata noastra shi ce e omul fara de ce iubeshte shi fara de ce face?), da este-o vorba din batrani: practica bute gramatica! Da cu practica care o obtzii potzi face orice - chiar shi borsh uneori.
P.S. Da vad ca practicata mai eshti!
 
Pe 2002-03-02 03:27, coolgreetings a scris:
DoCo eu sunt baiat...nu inteleg de ce tu ma incurci cu o fata...
Ei dar eu totushi raman la parerea mea...
Sorry. Da mi-o parut ca... gandeshti ca o fata.
 
Back
Top