kat de important secsul in viatza noastra ?

E de fapt adevarat.Asi vrea sa stiu ce le place baietilor mai mult:sa o faca cu o ":da_da:", adica sex, sau sa o faca cu femeia pe care o iubesc,adica dragoste?:roll:
 
Pe 2002-03-03 02:16, Adriancic a scris:
E de fapt adevarat.Asi vrea sa stiu ce le place baietilor mai mult:sa o faca cu o ":da_da:", adica sex, sau sa o faca cu femeia pe care o iubesc,adica dragoste?:roll:
Eu personal prefer şi una şi alta - n dependenţă de sitauţie. Adriancic, da tu cum preferi?
 
Eu prefer sa fac dragoste.Stiind ca celde alaturi e baiatul pe care il iubesc si care ma iubeste, schimba totul. Totul e mai frumos.Asha cred eu.
 
Cool, ei aici filozofeaza nu shaga ... vreo 34 de pagini deja.. Da la ce vretsi sa ajungetsi in final, dragi forumishti? Daca la o lege universala, mai bine s-ar trece la formularea acesteia sau ceva de genu asta..?
Succese, :pimp:

-Andrei.
 
in viata totul conteaza, de la nimicuri la modul de a percepe si face secs. la kritika toata lumea se pricepe , iar kand e vorba de a kontribui ku ceva konstruktiv... se lasa linishte...
 
Cum spunea Freud.

Sexul sta la baza tuturor comportamentelor noastre, iar daca ar fi sa il parafrazam, de sex e legata insasi existenta noastra, no sex no life...
 
citeam undeva ca masculii care incep viata secsuala mai tarziu, ajung sa faca secs uneori si la 70-80 ani. ka urmare yo n-am nici o sansa
 
Singurul lucru concret pe care l-am inteles de pe acest forum e ca SEX&LOVE MAKE THE WORLD GO ROUND. Toate drumurile duc la aceste doua lucruri.
 
Pe 2002-03-08 09:41, bobo cool a scris:
citeam undeva ca masculii care incep viata secsuala mai tarziu, ajung sa faca secs uneori si la 70-80 ani. ka urmare yo n-am nici o sansa
Dupa cyte eu cunosc, medicina ne spune viceversa: cei care yncep mai devreme shi respecta yn diferite etape ale vietzii un anunmita intensitate a actelor sexuale, au mult mai multe shanse de-ashi satisface partenera shi la 90n ani (daca ajung cu sanatate). Dar totul depinde in ultima instanta de genetica individului.
 
Daca la 70,80 de ani ve-ti avea partenera potrivita probabil ve-ti mai fi in stare de o partida de sex indiferent la ce varsta a-ti inceput aceste practici.La intrebarea cum preferati dragoste sau sex , cred ca in definitiv tot acolo se ajunge. Astazi iubesti pe cinevaa si faceti dragoste, iar dupa ani si ani cu aceeasi persoana oare mai este vorba de dragoste sau de sex ?
 
Back
Top