kat de important secsul in viatza noastra ?

In asha kaz shtergetzi mesajul anterior !

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Animal X pe 29-03-2002 15:46 ]</font>
 
Pai tu ocupi cu un asemenea mesaj intreaga pagina !!!
Plus , ca oamenii sa intzeleaga ce ai vrut sa spui tu prin acel mesaj ei trebuie sa stea vreao jumatate de ora pe Inter' ca sa-tzi citeasca mesajul! :mad:
 
DoCo , tzi-a skapat mause-ul de emotzii...astea da emotzii... <right>
SOM4129.jpg
</right>


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: bobo cool pe 29-03-2002 16:00 ]</font>
 
Da , sunt femeie, cateodata port si fusta , cercei si ce mai spuneai tu ca fac , dar tot nu privesc totul din punct de vedere sexual!
Sa intelegi si tu : daca o FEMEIE se aranjeaza si este ingrijita nu inseamna ca se gandeste doar la sex , si grija mare am subliniat femeie pentru ca eu despre ele vorbesc nu despre adolescentele care au in cap doar sexul!
 
Pe 2002-03-31 21:31, Mirabela Iucu a scris:
Da , sunt femeie, cateodata port si fusta , cercei si ce mai spuneai tu ca fac , dar tot nu privesc totul din punct de vedere sexual!
Sa intelegi si tu : daca o FEMEIE se aranjeaza si este ingrijita nu inseamna ca se gandeste doar la sex , si grija mare am subliniat femeie pentru ca eu despre ele vorbesc nu despre adolescentele care au in cap doar sexul!

krde-ma ca lukrurile stau nitzel altfel...
in primul rand, femeile au mai mult in kap nevoie de sex decat adolescentele..
si...e una sa fii ingrijit/ingrijita si altceva e sa te parfumezi, aranjezi sexy ca SA-TI SCOTZI IN EVIDENTZA PARTZILE FORTE ALE FEMINITATZII TALE....
 
pui de animal, itzi dau sfat mic de tot, studiaza putzin the history of Viva...ji atunci ai jti ce vorghejti :grin:
 
Scuza-ma ca am intrat in discutii cu tine , dar se pare ca tu habar nu ai ce se petrece in capul unei femei. Daca tu vezi o femeie frumoasa si in momentul acela nu te gandesti decat la sex , nu fi chiar convins ca si ea se gandeste la acelasi lucru !
 
vezi tu, expresia sexualitatii noastre nu se reduce doar la the practice of sex. sexualitatea este o kestiune mult mai komplexa si mult mai cuprinzatoare si nici nu face parte exclusiva a constientului uman. dovada cea mai simpla o constituie visele..
da-mi mie kateva motive , explicatii ale modei, machiatului, etc...ca sa nu mor prost , nu de alta.
cu drag bobo
 
Sunt de acord cu tine ca una este sexul si alta este sexualitatea , dar voi discutati aici in mare parte despre practicarea sexului , nu despre sexualitate.
Tu ai scris:
"femeile au mai mult in kap nevoie de sex decat adolescentele.. "
deci despre ce discutai despre sex sau sexualitate?
La fel ca si un barbat orice femeie vrea sa arate bine , nu cred ca exista o persoana normala care sa nu vrea sa fie intr-o forma cat mai buna , macar asa pentru orgoliul propriu!

Cu si mai mult drag , Mira
 
Mira papushika scumpa,

daka ai lektura putzin aceasta tema vei constata ka , in mare parte se vorbeshte despre sexualitate si nu despre sex, nu vei vedea prea multe referiri aici la pozitii, la marimi , grosimi, practice..
este mai mult o abordare a sexualitatii, o discutzie pe seama komportamentului sexual, a crezului fiekaruia din noi privind sexul.

Pentru tine, e omare diferentza intre a fi kurat, ingrijit si a te farda, ruja, machia, da cu gel..
ka sa fiu si mai explicit gandestete un pik de ce oare fetitzele de 7-11 anisori nu se machiaza, rujeaza...?
 
mda,
la misterul numit femei..ba chiar la tine...ma intrebam , ce semnale ale sexualitatii mi-ai transmite tu, daca te-asi cunoaste.


bobocusexualitatea

p/s oare de ce au un impact atat de mare aceste poze nevinovate.
 
Pe 2002-04-03 23:02, Mirabela Iucu a scris:
Este normal ca atunci cand privesti ceva frumos sa ai anumite trairi , dar nu mai exagerati ca nu sta totul doar in asta!

draga Mira, intre noi fetele, trairi este un termen potrivit pentru definitzia existentei noastre, iar asa cum ai si subliniat frumosul are un rol esential in existenta umana. Ai dreptate, nu putem reduce totul la sex in viata, dar nici nu putem neglija rolul sexului si prezenta expresiei sexualitatii in mai toate sferele umane... absolut just, contrariile se atrag si dau nastere la idei noi, domenii noi, capodopere noi, revolutii, schimbari...etc.
 
Back
Top