kat de important secsul in viatza noastra ?

Mai moldoveni dupa cite vad eu voi sunteti obsedati de sex (asa se scrie corect)dar voi nu stiti limba romana si va cred dar puteti incerca sa faceti sex in limba rusa.
 
Pe 2002-01-24 07:16, ion din capu satului? a scris:
Mai moldoveni dupa cite vad eu voi sunteti obsedati de sex (asa se scrie corect)dar voi nu stiti limba romana si va cred dar puteti incerca sa faceti sex in limba rusa.

De la o persoana care pretinde a sti asa de bine limba romana, am pretentia sa cunoasca putina gramatica. In rest, sunt totalmente de acord cu tine. Si limba poate fi o arma in ale sexului. Doar ca problema nu tine de o anume natie sau un anume popor.
 
cine se supara din atata fie este prost, fie este foarte prost. Si stii cum e cu prostia - nu are tara si fiecare o aduce cu dansul de unde vine.
 
Pe 2002-01-24 09:02, ion din capu satului? a scris:
Multumesc Aceea CINEVA care vrea sa se vrea foarte intelectuala si atat stiutoare in ale .....sex-ului slab probabil sau accepta numai 'sacsul tare'

Ce sunt cu aberatiile de genul vrea sa se vrea?

De fapt, s(t)atul de la cap se strica...mai
Ioane.

In rest, succes in ale sex(ax)ului mai mult sau mai putin tare...
 
bravo acelui cineva, dar haideti sa nu ne jignim . Accept ironia celor kare sunt kapabili de asa ceva, dar va rog mult fara grosolanii

Va multzumesk
 
ultima stire: e foarte naspa fara sex!

te invaluie un sentiment de dezolare, sfirsire, ura; esti int-o lipsa critica de fericire, moleseala, indiferenta; plingi si scincesti fara motiv, de indoiesti de propria valoarea, ai scurgeri periculoase de incredere in sine; nu te bucuri de soare, vezi doar noroiul din jur; te zbati ca pestele pe uscat

macar daca ai putea scrie, compune, picta, fugi, inota, juca tenis, dar asa - nimic, nici o scapare...
 
in lipsa unui partener, da, poti apela la aceste metode sterse si searbade, dar atunci cind ai avea cu cine, dar NU SE POATE, din milioane de motive, atunci nu se mai poate face nimic
 
Inca odata mai acentuiez ca nu va schimba nimic sexa dintre 2 persoane de sex diferit care se iubesc... daca nu se iubesc e pur shi simplu o satisfacere fizica ca shi satisfactia manuala...

_________________
All lies lead to the truth!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: apstudio pe 28-01-2002 17:49 ]</font>
 
lumea tzine la accente vad yo :grin:

eu, la randu-mi kred ka nu ecsista secs fara sentimente.
kestia ku mekanika, e diskutabila..
 
Anume pe 'ce' vreu tu TEA ca eu sa 'accentuiez' :wink: :???:
Da apropo... ce crezi tu despre satisfacerea manuala??
 
aku progresu tehniko-jtiintzifik ofera ji solutzii mai putzin manuale dekat labba.
solutzii de origine electro-pneumatice :grin:
fumeia moderna are mai multe variante de a alege.

traiaska progresu !!!
 
Totusi ce e natural e natural, si senzatiile traite cand faci sex natural nu pot fi comparate cu nici un fel de metode manuale, pneumatice, psihohipnotice sau mai stiu eu...
conteaza ca sexul sa fie...
conteaza cu cine...
conteaza cat timp...
 
Back
Top