kat de important secsul in viatza noastra ?

atsi putea va rog sa terminatsi discutiile astea foarte "inteligente" pe un forum care are titlul "Romantica"?

thank you.
 
alex,
mai bine fa-tzi o tema noua de proverbe cu s..le, ca sa fii la obiect. Ca vad yo ca tu ejti plin de intzelepciuni pe aceasta tema.
puehehe.
bobo :ciupos:
 
Baietii ultrasensibili si romantici sa nu citeasca

Bob, intelepciunea e a poporului. Poate e directa si vulgara pe alocuri, poate e mai putin romantica, pe mine nu ma deranjeaza. Oare Kama Sutra e mai putin vulgara atunci cand te invata sa iubesti in pozitii dobitocesti. Sau simplul fapt ca denumeste organul procreativ cu alt nume decat cel popular face mesajul ei mai inteligent?
 
Da ALEX eu sunt de acord cu tine ca cito estestvenno to ne bezobrazno! Dar deschide aparte o tema cu proverbe de aestea crutie :smile: ele sunt multe :lol: !
 
way, eu nu sunt ultrasensibil, dar daca vrei sa vorbeshti despre intelepciunea populara shi, mai ales, despre pozitiile din Kama Sutra, ap eshti binevenit pe "Viva", shi nu acolo unde se vorbeshte despre romantica, trandafiri, dragoste, samd :grin:

nu sunt moderator pe aici, dar cred ca intelepciunea poporului in acest domeniu e cam nu prea potrivita :grin:
 
Ce nu fost "capul ista mic" cred-ca nu ajungea omenirea unde se afla acum :smile: !!! Adica ramineam primitivi :smile:
 
Da !! Asha am observat eu :smile: Omul mai inti o inventat roata! dar de ce?? Ca sa arate la femei cit de deshtept este :smile: Deci "cu ce se gindea" el atunci cind inventa roata :lol: ??
Asta este un simplu exemplu!!
 
Tu crezi ca acela care a inventat roata a facut-o singur?
El tot a fost yntr-un oarecare fel influentsa de femeie -> femeia a contribuit la inventarea ei -> este 'o particica' din creatorul rotsii...
 
shi tu chiar crezi ca roata(care a fost baza la o multsime de inventsii ce au urmat) a fost inventata pentru a impresiona o femeie?
 
Omul a inventat roata privind la Soare shi la Luna. Nu-i exclus ca in acel moment "cucerea" o femeie. Dar de ce sa excludem shi posibilitatea ca femeia a inventat roata? Ea priveshte ma des in sus.
 
Back
Top