kat de important secsul in viatza noastra ?

gata, bobissimo, m-ai inebunit!!!
ce raspuns mai astepti de la mine?

la care intrebare?

cred ca a fost o gluma, ca sa ma enervezi, da?
 
calm, calm tea.. ia in pieptzii tai o gura de kislorod.. cika ajuta. oare cine te-a mujkat azi de koada, ka nu sunt yo ala. Sau ai avut noapte vre-o deceptzie, de altfel, nici yo n-am dornit ghine. din kauza intrebarii fara raspuns kred.. puehehe
 
shi astai tot?
eu am inceput sami imaginez nishte mesaje vahhh...de romantice,iar in schimb vad nishte ignorari shi suparaciuni copchilareshti...bobo shi tea,ce se intimpla ?oare mam inshelat in capacitastile voatsre?
 
Mai revenitsi shi la tema oleaca... TEA ce tea apucat?? Raspundeai lu BOBO la intrebare shi nu mai scriatsi atitea pagini de lamurire...
Revenitsi la tema... va mai aducetsi aminte macar cum se cheama?? Daca nu atunci cititsi denumirea temei de fiecare data cind o deschidesti :lol: cika cite odata ajuta...
Cu TEA m-am lamurit... pentru ea sex-ul e important shi nu poate vidirji mult fara el... dar m-ar interesa, totushi daca nu vidirjeshti fara sex, shi partenerul nu e linga tine, ce atsi face?? l-asti izmini?? sau vetsi folosi alte metode?
 
Nu cred ca i-ash izmini, dar mai ramyne de vazut. Daca ispita ymi provoaca sentimente noi, mai mari, shi ymi demostreaza ca merita, atunci.. mai ramyne de vazut. :smile:
 
asta e corect.....intotdeuna poti sa vezi ceva nou.
Nu shtii ce mai descoperi la persoanele caror inainte nu le acordai atentzie sau... care ar putea fi eventule "ispite"..cum a zis snoopy.
 
si discutii crincene merg aici ... :grin: eaca eu tocmai azi am ajuns pe forum, cu un cap 3x4 .. :grin:
tea, tu de ce nu raspunzi cu aceiai moneda ... ? :wink:
 
apstudio, pe 100% e cam imposibil sa fii "uverenyi" de orice. Totul yn viatsa asta e relativ. Totush' cred ca, de fapt, sunt foarte geloasa singura shi cynd ma yndragostesc - ma yndragostesc pyna'n urechi (sau cum se mai spune) shi devin fidela. Yeak...
 
Da eu am intseles SNOOPY! Mi-i clar...
Dar daca se intimpla ca tu ai aflat ca el te izmineshte... shi tu la fel il iubeshti(eshti indragostita de el/ea) vei ramine la fel de fidela??
 
Hmmmm!! Snoopy, dar daca el nu a facut-o intetsionat??? fiecare din noi gresheshte... are dreptul la iertare!! Sau tu din principui nu ai sa-l iersti??? Sau tu ai sa-l iersti, dar din principiu i-ai da papucii??
 
Nu shtiu, nu cred ca ash fi yn stare sa-l mai ascult vreo 2 zile. Shi yn aceste 2 zile cine shtie peste cine dau.
Iaka eu nu prea yntseleg: cum potsi sa te culci cu cineva cynd nu vrei shi plus la asta ma iubesht' pe mine? :pimp:
 
2 varinate :
1. sau nu te iubeshte destul cum crezi.
2. sau pur si simplu are nevoie de ...o partida de sex, ca sa se relaxeze.

eu,odata, am auzit o padruga de a mea vorbind ( ea era virgina): eu l-ash lasa pe X ( X=baiatu`) sa se culce cu o fata, daca ar fi vorba doar de sex. Si ...eu o sa fac dragoste cu el cind voi fi pregatita(moral,sau asa ceva). Pina atunci, ash intelege ca vrea cu cineva sa faca just sex,si nu dragoste.
--
ce ziceti ?
 
interesanta intrebare :grin:, dar se intimpla... in viatsa se poate intimpla orice... poate el poate iubi mai multe odata :grin: adica simte aceleashi sentimete pentru fiecare din ele...
 
eu,odata, am auzit o padruga de a mea vorbind ( ea era virgina): eu l-ash lasa pe X ( X=baiatu`) sa se culce cu o fata, daca ar fi vorba doar de sex. Si ...eu o sa fac dragoste cu el cind voi fi pregatita(moral,sau asa ceva). Pina atunci, ash intelege ca vrea cu cineva sa faca just sex,si nu dragoste.
--
ce ziceti ?

mie mi-a fost zis acelashi lucru odata... ei, eu am luat in gluma toata chestia, deshi fata era destul de serioasa in ceea ce zicea :smile:
 
Back
Top