LAREME

Pe 2002-04-09 08:47, Doomie a scris:
nda. pe timpurile cind eu eram acolo noi ne duceam la 'abc' la repaos. amu se duc la inet cafe. ce timpuri, ce moravuri! :smile:
Doomie, nu voi pijoni... noi iesheam in parc... :smile:
 
Depinde unde in parc , ca la iazu' Consamoliskii ii tare ushor sa ti dushi cu padrujili sub copashi shi si bei vodka daca vrei ! :wink:
 
andriel - bai, tu nu gani ca shi tu ai participat in multe sesiuni de improspatare la 'abc' cu noi :grin:
 
las-ca la lacul post-comsomolist umbla tot felul de rasi in cap suspecti, care cauta un mod amical de a "vorbi" cu tine.

abc-ul mai exista?
 
las-ca la 'abc' umbla tot felul de profesori alkashi de la noi din liceu :smile:

cind am fost eu in ianuarie, abc mai exista.
 
cei de la Eliade zavisnesk peste tot :)
si la Admiral si la Towwwer si la Matrix si la Doxy si...unde vrei
 
... zavisnesc?
da unde ei intr-adevar isi petrec timpu nu in fata compului cu ultima sau unreal sau whatever?.. ca dupa cat vad eu si vede si doomie evident baietii petrec mai mult timp cu compu decat cu fetele... ladna ajunge comp pe azi ;)
 
La ASEM nu sunt mai buni decat ceilalti studenti, nu vorbesc desigur de toti, sunt si personalitati inedite :ciupos: , insa in majoritatea cazurilor au probleme nu mai mici decat ceilalti. Nu stiu cum e la alte universitati, dar asta e ce stiu eu.
 
Back
Top