Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
ei daca sa te gindesti bine si logic, apoi nu stiu cine pe cine va calici... iese ambrozini ku gatuzo in centru shi makaronarii rup tunarii :lol:
 
Django, eu cred ca tu nu te-ai gandit la defensiva Arsenalului :D ... Ambrosini si Gatuzo sunt niste liliputi in comparatie cu niggerii din apararea englezilor :ciupos:
 
Au ramas 2 zile pana miercuri, puneti berea la rece in frigidere....si nici un date cu fetele pe miercuri seara :P
 
FC Porto 2-0 Lyon

in general astea sunt 2 echipe ce nau ce cauta in Champions League, aici trebuia sa fie Manchester si Juventus de exemplu
 
he, in prima jumate a primei reprize ( ma repet, nu) Milan era atat de frustrant, ca imi venea sa nu mai privesc meciul; indeosebi dupa golul marcat de Pandiani...
pe urma insa baietii s-au umflat in pene shi au jucat cumsecuvine... Nu pricep ce mai cauta Pancaro pe teren.. gratie lui, media de varsta la Milan tre sa fie 45.. sau cum...
Kaka este extraordinar; nu am vazut demult un jucator tanar atat de calm pe teren shi atat de stapan pe sine.. adica nu este supus 'crizelor' de joc, nu este ingimfat shi nici individualist... Inzagi ca de obicei m-a enervat, dar ma rog, pe imaginea overall a perfomantei Milanului l-am iertat...
astept sa vad diseara ce face Mutu and c0 impotriva Arsenalului...
 
Rezultatele de azi seara:

Chelsea 1-1 Arsenal
Real 4:2 Monaco

Realu a jucat foarte tare, bravo baietii, in special Figo
 
eu am privit Chelsea Arsenal, mama mia, ce meci! adica nu Doamne fereste ce frumos, dar intensitate... ma rog, eram 10 fani Chelsea shi 50 Arsenal.. cand au egalat Arsenal au inceput sa zboare scaune shi beri peste tot... coshmar... Chelsea parceau niste tanci pe langa aia, care au jucat mult mai calm shi mai matur.. desi in mansa asta tin cu Chelsea, sunt sigura ca Arsenal merge mai departe, pentru ca doar ei pot sa tina piept Realului..
ciofu, tu ce lauzi Realul.. tu tii cu ei sau ce? lasa-ma te rog, ca este un clisheu foarte aiurea sa tii cu ei, m-am saturat panan talpi.. sa dea Dumnezeu sa-i bata cineva sezonul asta, de dorit pana in finala....
 
mutu ca de obicei..a fost o simpla umbra...nu a facut decit sa-si plimbe maioul pe teren...in rest,un meci la limita permisului si brutalului,cu multa lupta in centrul terenului: lampard,viera,pires..henry a fost..si el apatic...dar cred ca arsenal au obtinut un rezultat bun..
 
Figo ieri sa remarcat foarte intens, da golu cu capu dupa ce portarul a tinut lovitura de penalty, maiestrie pura 8)

Alias normal ca tin cu Realu, asta chiar nu se vede? :roll:
Bravo baietii, sa dea Dumnezeu sa ia cupa.
 
iaka ciofu tu ai intrecut orice masura shi bun simtz!!!! 8)
da cum se poate una k asta??? imi pare foarte rau,.. maiestrie pura , adica sa ratezi penalty sau cum??? :lol:
Mutu a revenit dupa 3 meciuri nejucate cu freza noua.. ei, mumosul de el.. dar a jucat asha, la limita mediocurlui... ma gandeam insa ca ii era cam greu, caci il tineau 3 fundasi...
Henry a fost si el sub nivelul sau, ma rog, nu a jucat nimeni la full throtle...
asta e
 
lehman la sigur e cel mai fericit om din lume..greseala lui a fost salvata si anulata de golul lui pires..in general lehman e ca si barthez: nesigur uneori,alteori imbatabil...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top