Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
Alias, sati zic un lucru, referitor la penalty-ul ala, nu fi rea te rog :P
Figo a batut penalty-ul tare bine, portaru daca e patan bun, la tinut...si deja a trebuit Luis sa ia alta masura
 
p/u vitalik spranceana : analogia dintre Lehman shi Barthez este mai mult decat exacta... adica tipul a avut un meci aiurea shi a fost norocos ca n-a mai incasat cateva mingi (de-ar fi jucat Chlesea la un nivel mai bun); in plus, defensiva Arsenal rocks; cand prinde o zi buna insa , he rocks himself
p/u ciofu: imi pare rau ca trebuie sa primesti toate reproshurile mele la persoana 1, dar sincer, nu prea ard de dorinta sa-i vad pe Real invingatori shi incerc sa descurajez lume care crede altfel :lol:
 
azi, chelsea - arsenal, luand in consideratie ca arsenal joaca pe terenul lor, cred ca va fi o egalitate sau arsenal va cishtiga.. :)
 
Arsenal 1-2 Chelsea
Prima repriza Arsenal a facut totu, in a 2 repriza Chelsea a rupt tare de tot :ciupel:
 
Real ca intotdeauna s-au prostit fack
Sper ca o inteles odata pentru totdeauna ca tre sa mai cumpere ciuvaci buni si pentru aparare
 
well, nu-mi ajunge vocabular ca sa-mi exprim bucuria si satisfactia pe care am trait-o aseara!!! Chlesea...nu-mi venea sa cred!!! Au jucat superb, repriza a doua indeosebi.. au inchis toate .. canalele... de penetrare ale tunarilor.. cred ca au facut cel mai bun meci in acest sezon!!!
Si Real.. mama mia!! Nu mai apas pe rana lui ciofu, caci stiu cum e cand tii genuin cu favoritii si ei te dezamagesc, insa astfel am sperante ca Chelsea poate merge si mai departe!!!
a fost sau nu off-side la golul lui Raul?
 
alias said:
.. au inchis toate .. canalele... de penetrare ale tunarilor..

Ei , poate nu chiar toate . :D Dar cat au avut grija sa nu stea cu spatele la tunuri , nici o penetrare nereglemantara nu a avut loc . 8)

Dar dincolo de orice incercare de gluma ai.urea : Supermeci ! Si cu atyt mai mare victoria pentru Chelsea cu cat parea ca e o partida sub semnul vesnicului blestem din ultimul timp in meciurile cu Arsenal . ..... Pacat ca nu a participat si Mutu , mai ales in ziua lansarii din presa italiana a stirii cu skimbul . :roll:
 
Cu Del Pierro parca . El plus inca cateva milioane de dolari .
Am auzit si io in fuga comentat la radio zvonul din Italia , nu stiu cat de real e intr-adevar . :crazy:
 
azi joaca AC Milan - Deportivo si Porto - Lyon , da ?

eu iaqa tin cu Lyon insa au pierdut de la Porto o data cu 0:2 si nu cred sa aiba shanse meciul ista.. :-?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top