Marlyn Manson

mm

un tampit oligofren cu fata de handicapat mintal si alienat care in loc de minte viermi si cand gandeste parca se caca cand vorbeste parca se bese si cand se apuca sa cante parca se vomita pe el insusi, iata radiografia impostorului in muzica! - mm
 
mirabela

asa sunt eu direct fara ascunzisuri, adevarul doare stiu! dar trebuie spus cu orice risc! sorry, dar cand te uiti la el iti place, dar adevarul despre el - nu! sa inteleg ca-ti place murdaria si mizeria umana, muzica lui este o non-valoare asta daca ai minimum de cultura muzicala + plus ca scarboseniile izvorate din muzica lui sunt Anti - Hristos, Dumnezeu, Bine el este preot satanist declarat, iar daca el este idolul tau atunci da-mi voie sa ma indoiesc de valoarea si sensibilitatea ta spirituala! asta nici macar in iad nu o sa stea!
 
wow wow wow mister "original" :ciupos: nu te supara :p :lol: :D mie nu-mi place muzica lui
pur shi simplu ideile tale
:wink: atyt :ciupos:
 
ionix

da una care sa nu-mi creeze tulburare si stress si care sa fie senbila si care sa-mi aline sufletul, sa-l gadile! :)
 
Alex , hai sa-ti mai spun ceva - eu nu idolarizez pe nimeni...pur si simplu imi place muzica si look-ul lui. Ptr. a nu mai vorbi in necunostinta de cauza te sfatuiesc sa te documentezi putin asupra persoanei Brian Warner , alias MM ...si cand o sa stii mai multe despre el atunci sa vorbesti! Iti respect parerea, si anume ca el este asa si asa , dar nu-i mai crede pe toti idioti pentru ca s-ar putea sa te inseli amarnic...
:tu_mori:
 
mirabela

m-am interesat si stiu destul de multe despre el inca de acum cativa(nu mai tin minte!) ani asa ca ce pot spune: treaba ta si gusturile nu se discuta dar te reprezinta, si daca asta te reprezinta da-mi voie sa ma indoiesc de sensibilitatea ta! :(
 
Iti multumesc Alex ca ai reusit sa faci un studiu de caz din mine...din 1994 ascult MM , dar nu am putut sa spun niciodata ca ma reprezinta...pur si simplu imi place muzica lui...si look-ul...
Daca vrei asculti , daca nu , nu...hai sa facem pace...ok ?
:naroc:
 
mirabela

pace si virtute, hai mai ca am glumit am vrut sa vad cum te superi putin! iarta-ma :ciupel: :naroc: :yummy:
 
mirabela

cand o sa vin in chisinau - cel mai mare nesuferit de pe forum - daca voi veni vreodata, vreau sa fie mare tambalau si sa vii si tu si sa bem ceva impreuna, ce spui? :)
 
Back
Top