Melodii stupide

Pai bine, daca vorbim despre versuri, Beatles, in majoritatea cazurilor aveau versuri crap. Repetative, nimic original. Exceptia cea mare "Free as a bird". De fapt, imi placeau mult mai mult cind nu intelegeam o boaba in engleza. Cistigau prin melodie.
Pop-ul rusesc e jalnic, ca si cel romanesc, la o adica.
 
;)

Sunt multe, piesele stupide se ynmultsesc ca ciupercile dupa ploaie...
Pe mine cel mai tare ma scoate din sarite Baha Men - Who Let The Dogs Out.
Este pur shi simplu stresanta...Cand o ascult am impresia ca cineva ma loveshte cu o banana yn cap...
Adevaratele batai sunt produse de ceva heavy, cum ar fi un ciocan...
sanatate...
 
MUZ TV chiar sucks, shi nici MTV nu prea imi place, exista shi MTV2 unde se difuzeaza doar piese rock, numai ca Sun TV-ul "ramane in urma"

wow..da manelele is un fenomen, n-am cuvinte....shi "satisfaction" se alatura la manele, da sa vezi videoclipul.....mori...nu alta.
nu ma consider rockeritza, imi plac toate genurile de muzica, adika aproape toate, dar manelele shi pop-ul sunt culmea...
 
pe cind aveam eu MTV Russia , nu ma supara cam cu nimic, muzica de acolo ascultam din cind in cind, in general emisiunile faceau totul...chiar priveam cu placere.
 
SO F#&CK!NG WHAT

SO F#&CK!NG WHAT
cui pasa de pe unde sa mai bagat inca o moldoveanca "cu scaun la cap" ca panaramele sunt gata sa plece si in Nepal doar sa aiba parte de ale sale "15 minute"... lasa ca am vazut noi si cazul Tina Geru... mare vedeta:)
 
Tina tot a participat la un fel de "Fabrica" numai ca romaneasca, shi acuma canta intr-o formatzie ( daca o potzi numi formatzie ) care se numeshte Pops, poti sa-ti dai seama ce canta
 
cheeky girls bl**!
doamne cand am vazut videoclipu shela cu dintzii aia strambi pe tot ecranul mai n-am leshinat.... ni s-o facut rau....
 
aha...dar in UK top 10 anul trecut erau pe locul 1, l-au intrecut shi pe Elton John...se pare ca unora le plac dintzii strambi pe tot ecranul...:)
 
:)

stats ca am auzit azi yn maxi-taxi una...
shi mai nu mi-a cazut paru din cap
sheva di genu :

banany, kakosy
apelisinavyi rai :)

blin

nu trebu sa-ts ajunga minte ca sa scrii ashe sheva...
sh prostie ca sa cants
ujas
 
Natalytza said:
Metaliuga said:
Mai stupid(a) ca Vreka Serdiucika nu e nimeni!

aha...:)) se mai adauga manelele la aceeashi categorie...:)
parca vad: Verka Serdiucika feat. Adrian Copilu' Minune...:))


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
decat sa aud si sa vad asha ceva mai bine ma impushk.... :lol: :lol:
 
Back
Top