Poti iubi 2 barbati odata?

Melania said:
Vanessa....okiul din avatar....e al tau? daca da ...sa stii ca e foarte frumos....

cunosc pe cineva.....care fotografiaza anume oki.....daca lai cunoaste si tu....tiar fi facut si tie o poza....ai oki splenditi....

:D
Da, este ochiul meu, care a fost fotografiat tot de un baiat. Multumesc!

Fox, de ce este asa de vanat? Pentru ca asa imi place mai mult. As putea pentru o zi sa pun fotografia originala cu ochiul meu, chiar am sa si o fac.
 
vanessa, ochi tai sunt atragatori. i-mi placeau si mie pina nu demult o pereche de ochisori asemanatori cu ai tai :roll: .... si tot cafenii!!
 
joker said:
vanessa, ochi tai sunt atragatori. i-mi placeau si mie pina nu demult o pereche de ochisori asemanatori cu ai tai :roll: .... si tot cafenii!!
Ochii mei nu sunt cafenii ci verzi, desi pe fotografia aceasta (schimbata) nu se poate observa!
 
Kara;200281 said:
Poti. Daca unul are ceea ce-i lipseste altuia.

Bineinteles ca poti iubi doi barbati fara ca aceasta sa creeze un conflict. Petata si pe sot, sau iubit. Probleme? Va place?
 
Rapax, cita ingeniozitate!
3015fb1221b2161d7f6a1420c73544d1.gif
 
Siguuur ca da ! doar daca esti ... fata ! fetele din zilele noastre ys
emancipate deja si foarte "descurcarete" ! se pare ca s-au invatat sa tine si oaia (boul) intreg si lupul satul.

Fetelor, nu ma acuzati ca-s misogin, va rog :)
 
a.d.i.d.a.s;200318 said:
Siguuur ca da ! doar daca esti ... fata ! fetele din zilele noastre ys
emancipate deja si foarte "descurcarete" ! se pare ca s-au invatat sa tine si oaia (boul) intreg si lupul satul.
Probleme?
154aa863c914410ad71d308c78ba1fb9.gif
 
a.d.i.d.a.s;200318 said:
Siguuur ca da ! doar daca esti ... fata ! fetele din zilele noastre ys
emancipate deja si foarte "descurcarete" ! se pare ca s-au invatat sa tine si oaia (boul) intreg si lupul satul.

Fetelor, nu ma acuzati ca-s misogin, va rog :)

shi cum ynvatzatura nu cade din pod, ma yntreb cine le-o fi dat asha lectzii...
b04f52c87eb7b5f46de433cf54deb80a.gif


Nu cumva barbatzii???
 
a.d.i.d.a.s;200323 said:
Ba nu, dimpotriva va admir ! Cum de reusiti, care-i reteta succesului ? :) As vrea sa pot si eu asa minunatii, sa iubesc 2 deodata !

Numai 2 sau cel putzin 2????
b04f52c87eb7b5f46de433cf54deb80a.gif
 
TRISHNA;200322 said:
shi cum ynvatzatura nu cade din pod, ma yntreb cine le-o fi dat asha lectzii...
b04f52c87eb7b5f46de433cf54deb80a.gif


Nu cumva barbatzii???

Nu tot ceea ce zboara se mananca. Fiti si voi mai selective cu lectiile barbatilor, ca departe nu o sa ajungeti ! :)
 
a.d.i.d.a.s;200323 said:
Ba nu, dimpotriva va admir ! Cum de reusiti, care-i reteta succesului ? :) As vrea sa pot si eu asa minunatii, sa iubesc 2 deodata !

Pentru ca suntem perfecte...de aia va e una de-ajuns sau chiar va suprasolicita...
Iar voi handicapatzei si cu diverse defecte si neajunsuri sunteti....iata de ce e nevoie de o kombinatie din mai multi...ca sa rezulte cel putin ceva satisfacator...
Zi-le, Trish!
154aa863c914410ad71d308c78ba1fb9.gif
 
Kara;200327 said:
Pentru ca suntem perfecte...de aia va e una de-ajuns sau chiar va suprasolicita...
Iar voi handicapatzei si cu diverse defecte si neajunsuri sunteti....iata de ce e nevoie de o kombinatie din mai multi...ca sa rezulte cel putin ceva satisfacator...
Zi-le, Trish!
154aa863c914410ad71d308c78ba1fb9.gif

aici miroase ceva a feminism. Incepe sa-mi fie frica de retorica asta : "handicapatzei, defecte... neajunsuri , nesatisfacator" :)

Kara, nu te-ai gandit ca poate sunt si "mutanti" de barbati care pot sa combine mai multe calitati decat majoritatea barbatilor (handicapatzeii) ? Ei ys un fel de balauri (dragoni) cu chip de barbati. Sa stii ca au mai ramas inca vreo doua exemplare in aer liber prin Chisinau ! :)
 
a.d.i.d.a.s;200325 said:
Nu tot ceea ce zboara se mananca. Fiti si voi mai selective cu lectiile barbatilor, ca departe nu o sa ajungeti ! :)

Evident!!! Din toate relele pe care le fac barbatzii le-am ales pe cele ce ne satisfac shi pe noi...
d63e1eea577ebb3f2841d810fa491d18.gif
:D

a.d.i.d.a.s;200326 said:
WoW, Trishna, frenetico ce esti ! nu mai ai vreo prietena-profesoara de menage-a-trois-quatre-cinq-etc ? Pot sa ma inscriu la cursuri ? :)

:D Mai, mai, mai... Ce fantezii!!! Cu profesoare!!!

P.S: Cea mai buna prietena-profesoara e mama...
7cb161b685798a3afc3b78b06030b750.gif
 
Kara;200327 said:
Pentru ca suntem perfecte...de aia va e una de-ajuns sau chiar va suprasolicita...
Iar voi handicapatzei si cu diverse defecte si neajunsuri sunteti....iata de ce e nevoie de o kombinatie din mai multi...ca sa rezulte cel putin ceva satisfacator...
Zi-le, Trish!
154aa863c914410ad71d308c78ba1fb9.gif

ce sa le zic??
:D bancul cu chinezii ????
 
a.d.i.d.a.s;200330 said:
aici miroase ceva a feminism. Incepe sa-mi fie frica de retorica asta : "handicapatzei, defecte... neajunsuri , nesatisfacator" :)

Kara, nu te-ai gandit ca poate sunt si "mutanti" de barbati care pot sa combine mai multe calitati decat majoritatea barbatilor (handicapatzeii) ? Ei ys un fel de balauri (dragoni) cu chip de barbati. Sa stii ca au mai ramas inca vreo doua exemplare in aer liber prin Chisinau ! :)
aha...mersi pentru revelatie...

...si nu.. nu e vorba de feminism sau de vreo reactie adversa a fenomenului de emancipare...am incercat sa-ti dau o explicatie a faptului de ce tot mai multe femei in prezent prefera sa "monologheze" cu ale lor vagine...
6719ceaa8a9088983d099610260510d4.gif
 
Back
Top