Romanii si Vestita lor Palinca de 80 grade

  • Thread starter Thread starter jawa350
  • Start date Start date
mi-aduc

mi-asduc aminte ca acum cativa ani au venit in vizita la parinti si eram si eu si n-au venit cum mana in fund ci cu o damigeana(?) de palinca si eu curajos (cica) :D am baut si eu cot la cot cu ceilalti! rezultatul: m-a apucat un somn! dar culmea culmilor nu m-am imbatat deloc, insa am dormit strasnic! :lol:
 
Alcoolul e un lucru bun , dar cu limita . Asa se spune dar cind dai de alcool si de bine nu te mai gindesti la limite . Pai principalul e sa-ti dai seama cind tie iti e deajuns :crazy: !!!
 
Victor ... cind stii ca ai facut ceva si a fost greu sa indeplinesti acel lucru ... pai dupa asta nu exista o relaxare mai buna decid o ametire buna cu prietenii ! Nu zic o betie nebuna , dar o ametire merge !
 
multi cind consuma alcool spun ca li se ridica dispozitia ceea ce mie nu mi sa intimplat niciodata ci din contra de cite ori mi se itimpla sa consum ceva alcool nu aveam nici chef de vorba dar nici de dans cu atit mai mult, si la cafea exact asa, dac beau o cafea apoi nu ca nu dorm toata noaptea ci cad ca dupa o doza de dimidrol
 
Cafeaua are asupra mea acelas efec ca si asupra ta , dar vinul si alcoolul invers ! De ceva timp imi ridic dispozitia mult cu el cind e ocazia .

P.S. Eu nu sunt alcoolic ! :D
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

"Eu nu sunt alcoolic" e fraza preferata a alcoolicilor. Consulta specialitii!

:naroc:
 
O, nici n-am avut dubii in privinta ta. M-a amuzat doar semnatura.
Cat priveste berea cu prietenii, am intuit-o si pe asta. :)
 
Back
Top