sex cu verisoara mea de 17 ani

Nu ai nici o idee despre totul ce se petrece imprejurul tau, in afara de oameni ca tine, mai exista si multe alte categorii de personalitati, cu mult mai evidentiate. Traieshte ca si parintii tai, nimeni nu te va impune sa faci contrarul. Unii isi fac drumul singuri si nu ashteapta acceptare de la altii, radu defapt e un caz extrem, dar niciodata nu shtii, poate totush el face parte dintro familie regala, unde sunt necesare incesturile .... regii sunt robii istoriei :) In acest forum, unde radu shia lasat incontestabil amprenta. Spre deosebire de toate topicurile legate de viata unor oameni limitati (moral/intelectual), care ma lasa total indiferent, mai exista si specia "Radu" in care se simte o adiere a nebuniei si depashire totala a limitelor impuse. Nu cred ca ash putea face acelashi lucru si ma simt oribil din cauza asta .... nu am ajuns inca la etapa aceasta a libertatii :(
 
nu chiar acelashi lucru ... nu sunt limitat de catre cineva, sunt limitat de mine insushi. Oribil ? Foarte simplu, nu vreau sa fie asha.
 
lightsense... vrei sa fii ca Radu? fa rost de o schizofrenie, dupa care fa un episod psihotic, stai cateva luni la Costiujeni, dupa care iesi de acolo, mai delireaza putin si mai fa inca o vizita... si tot asa.. dupa care sa vad eu daca o sa mai vrei sa fii ca Radu :)

asa ma amuza tinerii astia care au impresia ca libertatea are o doza de nebunie in ea :) de fapt nici macar nu pot sa inteleaga ca eii aia, d-apoi sa mai traiasca liber.

oricum, daca a face sex cu vara-ta ii semnul primordial al libertatii depline, apoi ma inchin in fata unor asemenea aspiratii :D
 
adrenalina;192757 said:
lightsense... vrei sa fii ca Radu? fa rost de o schizofrenie, dupa care fa un episod psihotic, stai cateva luni la Costiujeni, dupa care iesi de acolo, mai delireaza putin si mai fa inca o vizita... si tot asa.. dupa care sa vad eu daca o sa mai vrei sa fii ca Radu :)

asa ma amuza tinerii astia care au impresia ca libertatea are o doza de nebunie in ea :) de fapt nici macar nu pot sa inteleaga ca eii aia, d-apoi sa mai traiasca liber.

oricum, daca a face sex cu vara-ta ii semnul primordial al libertatii depline, apoi ma inchin in fata unor asemenea aspiratii :D

E absurd sa incerci sa fii altcineva, mai ales ca nici nu o vreau. In principiu costiujeniul, cred eu, e ultinul loc pe care ash dori sal vizitez, din simplu motiv ca acolo se trateaza ceea ce trebuie sa inspire. Libertatea absoluta nu o va atinge nimeni, dar aceasta inca nu inseamna ca nu trebuie de incercat.... Pentru ca raspunsul meu sa nuti para o provocare, semnalez ceea ce am eu in vedere prin libertate nu e fix aceesi ce a facut Radu, ideea conteaza.
 
adrenalina;192761 said:
explica te rog cum adica acolo se trateaza ceea ce trebuie sa inspire.
si ce inseamna libertate absoluta.

In orice clinica de acest tip te indoapa cu anditedpresante, calmante si felurile nebunii care suspendeaza gindirea autonoma ... adica te aduc artificial la o stare de fericire .... nu te mai poti gindi la nimic cu asha cantitate de chimie in organism. Nebunia inspira, faptele neordinare ... credca nu vei fi surprinsa daca ai afla ca multe personalitati care sau evidentiai in istoria omenirii aveau "deficiente" metale.
Libertatea absoluta .... libertatea gindirii, scotorosita de oricare limite impuse pe parcursul existentei umane.
 
LightSense;192778 said:
In orice clinica de acest tip te indoapa cu anditedpresante, calmante si felurile nebunii care suspendeaza gindirea autonoma ... adica te aduc artificial la o stare de fericire .... nu te mai poti gindi la nimic cu asha cantitate de chimie in organism. Nebunia inspira, faptele neordinare ... credca nu vei fi surprinsa daca ai afla ca multe personalitati care sau evidentiai in istoria omenirii aveau "deficiente" metale.
Libertatea absoluta .... libertatea gindirii, scotorosita de oricare limite impuse pe parcursul existentei umane.

Afla, LightSense, ca Radu numai liber nu e; e sub un tratament care-i "suspenda gandirea autonoma" pt ca inainte era urmarit de KGB, americani si nu mai stiu cine :D
 
solara;192811 said:
Afla, LightSense, ca Radu numai liber nu e; e sub un tratament care-i "suspenda gandirea autonoma" pt ca inainte era urmarit de KGB, americani si nu mai stiu cine :D

Mersi, mai convins, inainte ca sa dezvirginez vreo verishoara ma voi gindi de doua ori :D
 
solara, nu inte;egi tu cat ii de romatic pentru unii sa creada anumite chestii... multi se vor Don Quijote, fara sa isi dea seama de fapt ce inseamna asta... asa ca las-l pe LIghtSense sa viseze la libertati superme in care fiecare poate face ce vrea... si daca o sa ii dea in cap unul din ala la care i-a fost suprimata gandirea autonoma, el o sa se bucure inca o data de libertatea absoluta :)
 
daca dorea altceva, nu trebuia sa se apuce sa-l ridice in slavi pe Radu si sa scrie ca ar vrea si el sa fie asa... :)
Sarb, pana la urma ce scrie conteaza, nu ce ar fi vrut el sa scrie.
 
Eu zic ca mai conteaza si ceea ce vrea si e dispus sa receptioneze cititorul, pe linga ceea ce vrea si incearca sa transmita autorul postului :)
 
adrenalina;193019 said:
daca dorea altceva, nu trebuia sa se apuce sa-l ridice in slavi pe Radu si sa scrie ca ar vrea si el sa fie asa... :)
Sarb, pana la urma ce scrie conteaza, nu ce ar fi vrut el sa scrie.

Spre deosebire de tine eu nu impart lumea ce ma inconjoara numai in citeva cateorii (ridicoli, adecvati, prosti sau desptepti). Daca ai chef sa vezi totul ce te incoanjoara doar in alb si nergu ... fao. In genere cum a spus si Umbreon, ceea ce am scris eu putea foarte ushor sa nu ajunga pina la tine, doarece totul poate fi interpretat in diferite maniere.
Referitor la Radu, e o persoana cu o imaginatie foarte bogata, ceea ce ii permite sa creeze posturi mai vesele. Apreciez spontaneitatea si nici nu imi pare rau de aceasta.
Nu voi lua exemplu de la tine si nu te voi identifica cu nici un arhetip, dar concluzia cred eu ca e evidenta :)
 
problema este ca eu nu vad problema in alb si negru... eu o vad mult mai profund decat o vezi tu si am vazut mult mai multe decat tine la acest subiect. cunosc mult mai multi oameni din astia spontani ca Radu... si stiu foarte bine ce vorbesc... si mai lasa ca arhetipul... poate ma pozitionezi stereotipal... asa ar fi mai corect, crede-ma.
 
Back
Top