STERGETI TEMA, oricum nish un folos

Status
Not open for further replies.
ma iertati pentru interventie, dar curiozitatea mae nu mai are margini :)

coolishor tata, ce anume prestezi tu in cele 11 h / saptamana, 300 Eur/luna ???
 
uite, daca vrei neaparat nishte sfaturi de calitate, atunci furnizeaza-ne mai multe detalii desre Ea (exemplu: varsta, caracterul, obiceiuri, culoarea okilor, parului, etc.)
 
ok ! citeva detalii ( cam ce cunosc despre ea ) :
14 ani ( ziua ei de nastere a fost pe 20 decembrie ini pari ca, ii capricorn )
ii incapatinata tare ! ( ceea ce mie imi place la ea ( putin ))
ii place sa danseze mult, mai ales la midleak cu vreo 2,3 baietzi deodata ( ble@)
ii blonda, da idee nu am culoarea ochilor ...
diseara mai dau detalii ...
 
de latfel, unkind, ar fi bine sa ne dai shi cateva ponturi despre tine: zodia, caracter, etc... asta pentru o intzelegere mai buna a situatiei :)
 
bobo cool said:
de latfel, unkind, ar fi bine sa ne dai shi cateva ponturi despre tine: zodia, caracter, etc... asta pentru o intzelegere mai buna a situatiei :)
bobo, hmr, eu ? eu-s peste, tot incapatzinat si ... alte detalii nu shtiu, intreaba ?!
 
Radu =)) poate, nu stiem concret oricum ...
ghitza tashi ! eu am rugat di la inseput frumos, sh daca o fost nevoie, eu am accentuat, asa ca nu shi ca baba Liusea di la bazar cari cum seva ne to inshepi a fyti capu !
 
unkind, ti-i bine acum- inseamna ca asha shi tre sa fie... cind ti-a fi rau - sa-ti fie asha cum e acuma.... :ciupos: trebuie "dedu" sa te ia la "vospitanie" :lol: :lol: :lol:
 
eu cu urmatoare gagica cu care am sa ma vad...am sa'i dau o romanita... :lol: sa vad...cum n'ar fi faza asta cu florile e mai mult un semn de atentie...si daca'i dai o romanita...cred ca o sa'i placa...
 
pe viva este o tema speciala unde puteti sa va trimite-ti unde doriti, dar aici va rog sa mai moderati limbajul !!!
 
negru pentru kaifu meu...te rog din TATA inima...fac shi vrei...numai mut'o pe viva...hai shi patan...hai o sa shie vesel...
 
cool nu tu esti obsedat, te-i certat si gata, forget ! eu nish nu tzin minti de-amu dispri si am vb cu Ghitza, da tu de-amu sh avataru ...
 
mesajele la tema doar sa ramina pls !!!!!!!!
da restul sterge-ti !!! dar daca jumatate contin mesaj la tema, iar jumatate nu, atunci editati !!!
:wink:
 
coolgreetings said:
Nae....bi.....parc ai fi i tu un copil de 14 ani care se inspir din filme.....
Tu i propui biatului s se prefac n altcineva...s nu fie el nsui....ap' asta ce-i normal? Atta timp ct fetei nu-i place de dnsul cum arat, ansele sunt foarte mici s fie mpreun........
Offff....Animal X...i eu credeam c fata este de vreo 18 aniori c aa i bai capul pentru dnsa........La 14 ani, nu cred c merit s-i faci probleme.....totul este nainte...
Pe Nae nu-l asculta....c a dat nite idei a!urea ;)
2.Asteptatu la usa cu un buchet de flori atunci cind iese din casa..
..

Bai cool, eu nu lam sfatuit sa fie altul...ci l-am sfatuit sa fie mai destept... :hahaha:
 
cool tashi ca te fashi de ras... :wink:

za to fox o dzis drept...decand cu taifasu tu esti deamu super p!zdos...asta poate acolo...nu aishi :crazy:

si scoate avataru ista idiot...ca rade lumea de prostia ta...

si nu cred ca asa un jierme ca tine lucreaza...spui minciuni ca deobicei
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top