Ultima zi...

Da eu cred ca n-as putea suporta si m-as impusca.
Nu-mi place sa stiu viitorul, eu singur is imprevizibil :crazy:
 
Aminteşte-ţi...
Aminteşte-ţi să petreci timp cu persoanele iubite.
Pentru că ele nu vor fi lângă tine o eternitate.
Aminteşte-ţi să spui o vorbă bună copilului care te venerează, pentru că acel copil va creşte curând şi va pleca de lângă tine.
Aminteşte-ţi să îl îmbrăţişezi cu dragoste pe cel de lângă tine, pentru că aceasta este singura comoară pe care o poţi oferi cu inima şi care nu te costă nimic.
Aminteşte-ţi să spui: Te iubesc! partenerului şi persoanelor pe care le îndrăgeşti; dar mai ales să o spui din inimă.
O sărutare si o îmbrăţişare vor alina durerea atunci cand sunt sincere.
Aminteşte-ţi să-i ţii pe cei dragi de mană şi să preţuieşti acel moment pentru că într-o zi acea persoană nu va mai fi langă tine.

Fă-ţi timp...
Fă-ti timp să iubeşti, fă-ti timp să vorbeşti, fă-ţi timp să împărtăşeşti gândurile preţioase pe care le ai.
 
Melania said:
.....eu as profita sa fac toate tampeniile pe care nu leam facut cat am trait.......sigur as ucide pe cineva,as sparge o banca,mai omor pe cineva(cred ca e super)si cand mai am 1 minut de trait,....imi aprind o tigara, beau ceva tare si mor ........placut!
Asha crezi tu acuma dar crede-ma sa stii ca mai ai de trait 24 de ore tu vei vrea in acel moment sa fii linga oamenii cei dragi sa stai cu ei shi ei neshtiind ca tu vei muri sa te bucuri de clipele cele mai frumoase,crede-ma ca shtiu ce spun eu am trecut deja prin asha ceva
 
24 ore

Sa shtiu ca mai am de trait 24 de ore eu ash gramadi totsi oamenii care-mi sunt dragi shi ash sta cu eu la un pahar de vorba shi m-ah bucura de ultimele ore pe care le am de trait in cercul celor dragi atunci shi moartea va fi mai ushora 8) 8)
 
krown said:
Da eu cred ca n-as putea suporta si m-as impusca.
Nu-mi place sa stiu viitorul, eu singur is imprevizibil :crazy:
impushcindut-te nu vei rezolva nimic din contra vei face mai rau pentru sufletul tau shi pentru cei dragi tsie,gindeshtete ca ai parintsi care te iubesc prieteni,persoana ta iubita cum ramaine cu ei?te-ai ghindit la aceasta sau nu?sau tu te ghindeshti numai la fundul shi binele tau?imi pare rau de tine in viatsa sunt multe greutatsi daca la orice greutate tu ai vrea sa te sineucizi atunci tu nu ai loc printre cei tari :( iate in maini shi treci prin ceia ce tsii dat vei avea de trait o zi traieshte-o cu folos pentru tine shi pentru cei ce te inconjoara pe tine :wink:
 
daca sincer nu mi se pare geniala idea ta.,..desi, in mod normal cred ca majoritatea oamenilor in ultima lor ar proceda exact asa..

...dar hai sa ne gandfim putin....ok, neam adunat...eu mama tata, fratele bunica si bunelu si cainele alatauri..... am facut o maligutza niste brinzika, mojdei...tat cum trebu jinika ca sa nu mori pe capu treaz...si stam tati si ne plingem de mila.....ne mai aducem aminte cum o fost cum so nascut unu cum altu shio zis bunelu cand o taiet copacu din ograda.....ne mai uitam in albumu cu fotografii....tati se cuprind si la urma mor imbratisati....

Armagedon, nu alta.....

feeeeeee :-x
 
Melania said:
daca sincer nu mi se pare geniala idea ta.,..desi, in mod normal cred ca majoritatea oamenilor in ultima lor ar proceda exact asa..

...dar hai sa ne gandfim putin....ok, neam adunat...eu mama tata, fratele bunica si bunelu si cainele alatauri..... am facut o maligutza niste brinzika, mojdei...tat cum trebu jinika ca sa nu mori pe capu treaz...si stam tati si ne plingem de mila.....ne mai aducem aminte cum o fost cum so nascut unu cum altu shio zis bunelu cand o taiet copacu din ograda.....ne mai uitam in albumu cu fotografii....tati se cuprind si la urma mor imbratisati....

Armagedon, nu alta.....

feeeeeee :-x
...O.K Melania parimise ca nu prea mai intseles parintsii buneii fratele shi sora ai lasam aparte, eu vorbesc de prieteni faci un bal cum scrie cartea dar in cercul prietenilor de distrezi shi pe urma mori nu? :) sau tu mai bine preferi sa ucizi pe cine va sa bei pina ce nushtii ce e cu tine te droghezi te culci cu cine-tsi vine primul in cale shi asha mai departe asta e normal pentru tine nu? :tu_mori: eu cred ca daca ai shti ca vei muri vei gasi o alta cale dea-tsi petrece ultimele clipe,dupa tine pot sa spun ca eishti o fata deshteapta :D
 
24 ore

Dar pe de-o parte Melania ai dreptate de ce sa nu-tsi faci de cap cum vrei :D eu spre exemplu mi-ash distruge totsi dushmanii :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori:
 
Vad aici foarte multa lume care in ultima zi de viatza se gandesc sa " ucida "...si ma intreb de ce ? oare altceva mai bun de facut nu ati gasii ? de ce lasitatea de a ucide atunci cand stii ca nu mai ai nimic de pierdut...daca vrei sa ucizi : go for it...si iti asumi tata responsabilitatea. :dati uai:
Eu ca sa imi petrec ultima zi asa cum mi-as dori, ar trebui sa astept sa se inventeze teleportatul...ca altfel nu as avea cum sa-mi strang in bratze ptr. ultima oara toti prietenii... :crazy:...apoi m-as teleporta iarasi la mine in camera...as sta singura si as asculta muzica...desigur cu un Lucky infipt intre buze...exact asa cum am si trait... :ciupos: ....si dupa 24 de ore la inmormantarea mea as vrea sa urle in mii de wati 2 piese : Knocking on the heavens door si Coma Black.............si apoi gata...nu m-ar mai interesa :hahaha:
 
Re: 24 ore

vadim said:
Sa shtiu ca mai am de trait 24 de ore eu ash gramadi totsi oamenii care-mi sunt dragi shi ash sta cu eu la un pahar de vorba shi m-ah bucura de ultimele ore pe care le am de trait in cercul celor dragi atunci shi moartea va fi mai ushora 8) 8)
eu personal mai mare bullshit n-am auzit! bay, ia gandeshte-te oleaca... stai tu cu cei mai dragi - shy shi? crez ca ai sa zambeshti ca shi cum nu s-ar yntampla nimic? da tu acolo ai sa leshini de lacrimi, shtiind ca amush dai kanioashele. vapshe - la asha o situatzie ytzi trebuie langa tine MAXIMUM o persoana - astfel ytzi va fi mai ushor!
da shi-i de facut yn ultimile minute? fig ego znaet, sant asha de multe posibilitatzi ca nu shtii shi sa aleji, shy pa liubomu pan la urma te urci pe un deal shy stai cu piva yn mana shy ynshepi sa dushi un bred mai mare decat tine...
vezi: Knocking on heaven's door - iaca acolo ni-o placut - uite asha ash vrea sa-mi petrec ultimile clipe din viatza mea! cred ca cu o persoana alaturi!
 
Re: 24 ore

[quote="[K]"[/quote]
da tu acolo ai sa leshini de lacrimi, shtiind ca amush dai kanioashele. vapshe - la asha o situatzie ytzi trebuie langa tine MAXIMUM o persoana - astfel ytzi va fi mai ushor!
da shi-i de facut yn ultimile minute? fig ego znaet, sant asha de multe posibilitatzi ca nu shtii shi sa aleji cred ca cu o persoana alaturi![/quote]
tu vei sta cu o persoana linga tine dar daca va fi numai ea tu mai repede vei ieshi din balamali :D ca cum sa stai in cercul prietinilor tai,e vei sta tu cu ea shi te vei gruzi shi pe urma ce :( mai devreme ori mai tirziu totsi vom da kanioacele dar fiecare are ceasul lui shi datsi shi ne vom bucura de ceia ce avem acuma shi sa pretsuim ceia ce nea dat Dumnezeu,itsi mai spun un lucru [k] mesajul tau m-a facut sa rid mersi
 
de fapt shi ma faram eu....
kajdyi shodit s uma po svoemu...

da faza cu amuzatul = ce sa zic, n-am replica.......... ramane sa te razi mai departe....
 
[K said:
]de fapt shi ma faram eu....
kajdyi shodit s uma po svoemu...

da faza cu amuzatul = ce sa zic, n-am replica.......... ramane sa te razi mai departe....
m-a facut sa rid mesajul tau trimis mie ma facut sa rid mi-a ridicat dispozitsia, sunt deacord ca fiecare nebuneste in felul lui asta e si normal :D :D
 
in ultima zi as face pespridel as impusca totsi dusmanii mei as trimetii oficial pe cei de la putere as f.u.t.e tot ce se misca si in genere as turba :D :D ultima zi e ceva super in petrea marinescu
 
Mda...stiu ce as face in ultima zi...bungeejumping...mi-ar place sa zbor pentru ultima oara...si poate as avea bafta sa se rupa coarda...macar as muri in culmea fericirii :lol:
 
Mda...stiu ce as face in ultima zi...bungeejumping...mi-ar place sa zbor pentru ultima oara...si poate as avea bafta sa se rupa coarda...macar as muri in culmea fericirii
citind mesajul tau mi-a venit in cap o chestie..a.s vrea sa zbor pentru ultima oara inainte de a muri...si sa fac un accident..sa mor inainte de a muri...adica sa mor inaintea momentului hotarat..o palida sfidare a mortii...prin moartea insasi
 
Back
Top