Ultima zi...

vitalic sprinceana vrei sa te simtzi ka yn ultima zi?
hmy...
eu doar vreau sa ma simt yn viatza...
pt shi atytea planuri sh idei..
poate ka tokmai yn ultima zi ai s fii yn drum spre apogeul vietzii tale sh la mijlok de drum ai s dai yn kopakul la radacina karuia ai fakut dragoste pentru prima oara ...
 
catyusha said:
s dai yn kopakul la radacina karuia ai fakut dragoste pentru prima oara ...

vad ca esti tare obsedata catyusho :D
numai la sex te gindesti: sex in padure, sex in mijlocul naturii, sex la radacina copacilor...
mi-ai facut pofta si mie de sex in mijlocul naturii :D
 
Cred ca interesant ar fi ca in ultima zi sa-ti pui viata in balanta si sa vezi daca ai facut ce trebuia...daca ai trait asa cum trebuia sau asa cum ai vrut...sunt multe care se pot face in ultima zi :crazy:
 
multe? Mira tu esti deja femeie in tot sensul cuvintului si tu spui ca in ultima zi poti face multe? nicio figa nu poti face in ultima zi, poti numai una sa-ti iesi din minti :-?
 
Gigolo.... hmy... nu sunt obsedata...prosta vitalic spunea ka a fakut deja dragoste yn padure..sh i-am fakut un exemplu de kum ar putea fi yn ultima zi..kyt de ironik ar fi sa dea yn acel kopak...
hmy..byvaiet...
Fiekare interpreteaza kum vrea...
 
Stai calma...si ce daca vor sa te creada obsedata...asta e :lol:
Pai stiu vadim ca e asa cum spui tu...dar lasa-ma si pe mine sa mai sper ca pot face cate ceva... :crazy:
 
ce ash face in ultima zi? hmm...cred ca ash spera shi m-ash ruga la Dumnezeu ca ziua respectiva sa nu fie ultima, nu ma cred in stare de altceva...:)
anyway, sper sa nu ajung in asha o situatzie..:)
 
Ne petrecem timpul kunoskyndu-i pe ceilaltzi..
shi nu mai lasam timp shi pentru noi ynshine...
de asta ne shi surprind reaktziile pe kare le putem aveam yn uniile situatzii...
ash vrea sa ma kunosk mai bine... atyt de bine ynkyt sa shtiu kum ash reaktziona daka ash afla ka asta este ultima zi din viatza mea..
 
interesanta tema
eu inainte sa mor, as merge la Ozzfest, ma droghez si ies la un concert Kittie, KoRn, Otep, ..., si ultimii sa fie SlipKnoT, dupa care omor ceva lume de preferinta marlani care asculta voma de tip pop, manele si daca nu am sanse sa fug de politie ma arunc de pe un bloc (m.inalt de 10 etaje), ascultand Disasterpiece de la SlipKnoT, asta da adrenalina ...


Everything Ends
 
Mda...e misto sa speri ca faci asa multe chestii placute in ultima zi...eu insa tare ma tem ca atunci candva veni acea ultima zi nu voi face altceva decat sa-mi reprosez ca nu am facut mai multe sau ca intr-o oarecare masura sunt de vina ca e ultima zi... :crazy:
 
nu mai bine ai face toate lucrurile acum, cat mai ai timp, dupa aia sa nu-ti para rau cand va veni si ziua
parere mea



Code:
Everything Ends
 
bla-bla-bla, tema e frumoasa.... numai ca e fantastica..... problema e ca nu-tzi potzi da seama care e ultima zi: yntr-o viatza, yntr-o relatzie....
 
nu... in ultima zi eu i-ash suna lui Voronin shi l-sh trimete prin tot ce vrei, apoi ii sun dirigintei shi acelashi lucru...
apoi m-a dul la dir. liceului, shi il netezask oleaka! :crazy:
 
Back
Top