Ultimul film vazut

"Pi" ... filmul e din 1997 si este alb negru

M am tinut tare pan la sfarsit, cand tipul isi zboara creierul cu o bormasina... In rest a fost ... ciudat
 
demult nam vazut filme bune!!!
dar unul din ele e "La Haine" sau "Ura" cu Vincent Cassel inca tinar...merita, desi e vechisor din 95
 
Ieri am vazut un film la THT numit "Devushki sverhu" ... Prima data am vazut ca o fata sa primeasca asa placere de la mersul pe bicicleta! ;)
Si eu care mergeam asa de rar cu bicicleta! lol
 
acum ma uit la American Beauty...imi place pentru ca e facut europeneste. e complet diferit de celelalte filme americane, chiar daca arata vieti americane autentice. filmele bune bucura
 
Click, cu Adam Sandler. La inceput nu vroiam sa-l privesc si eram destul de sceptika, dar mi-a plakut, are si citeva momente touching si un mesaj bun. merita de privit.
 
ca si mine. ti-a plakut?

scrieti si voi ceva comentarii la film, sa stim daca merita sau nu privite, nu includeti doar denumirea filmului.
 
The Fountain-un film foarte profund care poate fi inteles numa daca stii cateva simbolistici.Cand l-am privit am avut impresia ca citesc o carte de Eliade.Darren Aranofski nu se dezminte,un film care iti solicita gandirea.Merita vazut
 
"Salt Lake City Punks"

Probabil cel mai bun film cu viziune sociala si viatsa teenagerilor. Pentru mine, like, cel mai bun film din cele vazute ultimii 3 ani. Tangentsele mele sau asociativu ma fac anume sa ma regasesk total in el. Apoi, ash fi vrut sa fiu parte anume din cultura care se abordeaza in film - PUNK - da in RM probabil mau fi mincat de viu, la inceput a mei, pe urma restu sar alege cu farmiturile :)

Cine are access - take a look, merita!
 
Shi inka... nushtiu cum voi, da la patria nu demult au aratat TMNT.

Eu personal am crescut pe versiunea veke a desenlor. Nstalgie :)))

Macar ca eram inconjorat de copii shi mame, mia fost foarte placut sa vad versiune noua. It rocked! Spiritu de mentsine...
 
freek;106611 said:
UNDEGROUND de Kustturita, este un film nebun, nu prea privesc filme artistice, acum cred ca am sa vad si altele din acelea "...." shapoi mai sunt acestea romane acum recent aparute +- tot is bune, masi in scurt numai nu cele care sunt tare reclamate, am vazut ALEXANDER- ca rahat, nimic corect din isstorie, crad ca lau faut cu scopul "money" :ciupos: :ciupos: :ciupos:

aa fost foarte normal si excelent
 
Originally Posted by freek
UNDEGROUND de Kustturita, este un film nebun, nu prea privesc filme artistice, acum cred ca am sa vad si altele din acelea.


e tare filmu! dar Black Cat White Cat mia placut mai mult.
Ultimu lui film "Life is a miracle", nu prea, mam asteptat la mai ceva.
 
Back
Top