Ultimul film vazut

Chocolat, fain film, usor si placut privirii ( atit Binoche cit si Depp), a mers minunat starii mele de spirit la moment, doar ca prea multa ciocolata in filmul ala, pentru o persoana ce tine post :(
 
Otilia;171482 said:
Chocolat, fain film, usor si placut privirii ( atit Binoche cit si Depp), a mers minunat starii mele de spirit la moment, doar ca prea multa ciocolata in filmul ala, pentru o persoana ce tine post :(

De acord... de-a dreptul delicios film! :nupot:
 
Am vazut si eu 300... ok, merita sa-l cumpar original.

Am vazut si The Departed... nu e chiar atat de interesant dar oarecum original.

Scoop... nik deosebit.
 
300...- fetze de metalishti suparatzi pe viatza care se bat ca nishte infometazti.
Atata violentza! Ce poate sa va placa in filmul asta?!
 
Nici eu nu am reusit sa vad "300",m-am plictisit repede
Am vizionat "Miss Little Sunshine"-m-am prapadit de ras,nota 10 de la mine pt film,toate personajele sunt bestiale.Merita vazut.
 
kraft_natasha;171745 said:
a privit cineva The Black Dahlia?
dap...frumos film, dar la un moment dat m-am pierdut in detalii..a fost nevoie si de a doua vizionare pentru a ajunge la subiect :)
 
zeddo, same shit... l-am privit in original, shi l-am privit de 2 ori... da mi-a placut, n-am atras atentzia la pragoane, insa am ramas un pic dezamagit de proportzia crimei...

hei, voi de sus, ia nu insultatzi black/death metalishtii... sunt papushe superbe :)
 
Liubovi - Morcovi, mi-a plakut. usurel si pe alocuri foarte comic, joaka unor actori lasa putin de dorit, dar la general filmul merita de privit.
 
semidia;172167 said:
Jeux d'enfants....e superb,ciudat,palpitant si intocmai pe gustul meu:D

tzin minte.. il privisem cu vreo 2 ani in urma... e o comedie bizara facuta de francezi; m-a impresionat (placut) si pe mine :)
 
Back
Top