Ultimul film vazut

adrenalina;219686 said:
asa-i ca am spus ceva ce nimeni nu se astepta? :) pur si simplu nu sunt un fan brad Pitt...


Nu, de fapt ai spus un lucru la care toata lumea se astepta.

Mai mult ca atit, si la acest din urma post tot ne asteptam cu totii, iar eu asteptam inclusiv cuvintele "pur si simplu" :)
 
adrenalina;219688 said:
ah, sunt atat de previzibila pentru Umbreon... nimic nu poti ascunde de ochii lui patrunzatori.


De cit timp tot scriem ambii pe forumul asta galben ... Nu prea mai exista secrete :)
 
Nu mi-a placut.. exagerat si cu prea vadita intentie de a stoarce de lacrimi romanticii lumii.

Plus ca sufletul aluia inca nici nu reusise sa se ridice la cer, cind ea era deja cu altul in pat.. din momentul ala, distrus filmul.
 
eu in ultimul timp am vazut: milk, the reader si pineapple express... tare mult mi-au placut toate. la pineapple express am ras serios...imi plac oamenii fumati :D la the reader am boshit jumate de film :D
 
milk cica e bun. il am pe comp si nu reusesc sa ma conving sa ma uit la el. nu stiu de ce. nu ma prea atrage subiectul si nu imi plac filmele biografice. nici macar la Walk the line nu m-am uitat. cred ca sunt ciudata :D asta stiai Umbreon? am fost destul de previzibila pt tine? :D
 
Am vazut Hostel 2 si mi s-a parut mai tare decat primul, pentru ca de data asta se taie mai mult studente decat studenti. Majoritatea genul ala enervant pe care le-ai fi taiat si tu. :D

Sunt curios daca numarul turistilor scade sau creste in Slovacia dupa fiecare masacru din asta. :)
 
slumdog milionaire - nu stiu de ce a luat oscar- chiar nu m-a impresionat(probabil pentru ca inteleg Hindi si cunosc multi indieni.
am revazut All King's men: if you don't vote,you don't matter!
 
imi dau seama... dar... nu inteleg. de ce nu mi-a placut vicki cristina barcelona? cu toate ca mi-a si placut. adica. hz.
argh. nu-mi dau seama de nimic. nish nu stiu daca mi-a placut sau nu. br. stiu ca nu-mi place starea asta de postvizionare.
 
Inglorious Basterds ... Yes, he did it again :)
Mi-a placut foarte mult, 10/10
 
Mi-am amintit de un film drama/thriller in care sunt redate cruciada/crimele comunistilor impotriva intelectualilor romani dupa WW2.Sunt redate fidel evenimentele.Trebuie sa ai si un caracter tare sa privesti acest film.Poate multi dintre dvs l-au vazut.Oricum imi fac datoria si il postez aici http://www.imdb.com/title/tt0106534...soHunt : the BitTorrent and P2P search engine.
Daca sunteti deprimati ori sunteti slabi de inima va sfatuiesc sa nu-l priviti.
Erata din comentariul meu este ca nu este ultimul film vazut, este doar unul pe care mi l-am amintit azi.
Cred ca cei dintre dumneavoastra care credeati cu tarie ca comunistii au facut lucruri bune isi vor schimba parerea radical dupa vizionare.
 
filmul "2012"

"trenul pentru polul nord " desene animate

si am revazut a 5 oara

"Violonistul de pe acoperis"
"Doctor Zhivago"
cu excelentul- Omar Sharif....preferatul sotului meu
 
Back
Top