vreau sa mor...

mariana1001;223825 said:
imi spunetz shi mie cum pot sa mor repede shi fara prea multe dureri...faza cu aruncatul de pe blok nu e posibila...mam gindit sa mor de la intoxicatzie de gaz de la aragaz...ce spunetzi??sau sa iau vreun paralizant...deshi nam idee care shi sa dau drmu la apa din cada shi sa mor de la inec...spunetzimi shi mie va rog ceva sfaturi..ms anticipat :)
Haios tare ca ai mai pus si un smileyface la sfarsitul mesajului.Daca erai atat de depresata incat sa vrei sa te sinucizi poate ar fi trebuit sa pui si tu un emoticon care plange....LOL
De ce nu e posibil aruncatul de pe bloc? Incearca de pe pod atunci.
Chestia cu gazul de la aragaz nu ti-o recomand ca s-ar putea sa arunci in aer blocul si mai iei dupa tine oameni care totusi vor sa traiasca.Deci nu fi egoista...
Paralizant nu stiu de unde vei putea tu cumpara.Astfel de medicamente sa le zicem asa nu cred ca se gasesc pe raft la farmacia din sat,disponibile pentru public.Dar poate ai pile la spital deci nu ma pronunt.
La spanzurat nu te-ai gandit? Daca nu stii sa legi nodul vezi ca sunt tutoriale pe internet.
In vana poti sa o faci daca iti tai venele.Vezi ca trebuie sa le tai vertical si adanc nu orizontal cum vezi prin filme.Si dupa ce tai tendonul la prima e cam dificil sa o dibuiesti pe doua mana.
Alta varianta este sa dai drumul la uscatorul de par in cada cu apa.Vei fi coapta bine.

Du-te mai fata si vezi-ti de viata.Ori faci misto de noi ori vrei atentie.Cineva care intradevar vrea sa-si ia viata face si tace.Nu bate toba pe forumuri sa ceara sfaturi.Si ce sfaturi sa-ti dam din moment ce nici unul dintre noi aici nu am murit ca sa stim ce metoda este mai eficienta si lipsita de dureri. :sarcasm:
 
sa zici .. vreau sa mor toate acestea bla bla bla ... pentru unii e usor cum ar fi toate celea .. lalte nebunii ce le zik in fiecare zi ... dar sa faca acestea nebunii .. atunci .. repede vine mintea la cap . shi se trezesc .. atunci cind e pe marginea la o cladire inalta ,,, si poate sa cada jos ,, atunci sa o convingi sa nu faca asta ,, e ceva foarte greu .. ( viatsa e frumoasa .. ) si numai persoanele cu probleme psihice poate sa faca asha ceva ... u u normal ,, daca sa sculat de dimineata nu va avea asha ginduri .
 
si daca sa vb cinstit ,, shi mie de multe ori mea venit aces gind .. uneori chair eram shi intrrun pas de asta .. mi sa intimplat fara sa ma gindesc ,, sa ma las condus de un prost cu gindurine negre spre viatsa .. aveam probleme cu altii baietsi ,, din cauza banilor si fetilor .. si atunci dupa parerea mea nu eram mai nimik frumos decit o grenata ,, zbor eu in aer ,, dar shi ecei lalti tot din urma mea .. si in ultimu moment cind deja arem la fatsa lokului unde erau shi toti ceilalti ,, maim dat seama ce fac ,, cei cu mine ,, mi sau luminat ochii ..
 
Shi mie mia venit sa ma sinucid dup a kat mam chinuit satzi citesk mesajele.Ce shcoala zici cai apsolvit...colegiul Nicolae Gutza?

Te rog eu mult,fa un efort si un favor etniei tale si nu mai asasina limba materna.Eu sunt plecata de pe acele meleaguri din pruncie si totusi respect fata de limba materna am, sa o vorbesc si sa o ortografiez corect.
 
Capshu_nel;224380 said:
si daca sa vb cinstit ,, shi mie de multe ori mea venit aces gind .. uneori chair eram shi intrrun pas de asta .. mi sa intimplat fara sa ma gindesc ,, sa ma las condus de un prost cu gindurine negre spre viatsa .. aveam probleme cu altii baietsi ,, din cauza banilor si fetilor .. si atunci dupa parerea mea nu eram mai nimik frumos decit o grenata ,, zbor eu in aer ,, dar shi ecei lalti tot din urma mea .. si in ultimu moment cind deja arem la fatsa lokului unde erau shi toti ceilalti ,, maim dat seama ce fac ,, cei cu mine ,, mi sau luminat ochii ..
Capshu_nel, daca vrei sa te sinucizi mi se pare fara sens sa mai iei si pe altii cu tine. Ei oricum nu mai au influenta asupra vietii tale cand ai murit si nu cred ca poti uri pe cineva chiar asa incat sa il vrei mort pentru ce e, nu ca ti-ar servi tie.
 
Back
Top