Z&Z

In privinta concertului ma mira faptul ca populatia romana este asha prost crescuta
sa zicem populatia bucuresteana, nu romana. nu stiu cum s-au comportat iesenii la sf anului trecut, cand au avut zsz concert acolo....si nici cum au fost constantenii acum 2 zile.
deci in chisinau nu se-ntampla...hmm. inseamna ca ne-am facut de kkt si c-o parere tare buna vor pleca zdubii de-aici :sad:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: solara pe 02-03-2002 14:59 ]</font>
 
Solara pe Z&Z nu cred ca prea ii intereseaza faptul ca ce sa intamplat la bucureshti...mai au ei concerte shi prin Rusia asha ca cred ca acolo tot sunt nebuni care se urca pe scena din cauza batiei sau mai stiu eu ce...
 
coolgreetings, eu asi spune ca asta tu nu poti si nu vrei sa incerce sa te lasi de rusizme :wink:
 
Pai asta nu este o probleme prea grava... asta deoarece unde sunt eu acuma nu prea am cu cine discuta in limba rusa... asha ca barbarizmele care leam folosit eu acuma nu sunt chiar asha de importante
 
Chiar se poate ca voi cei care sunteti fani Z&Z si sunteti atat de aproape de ei , voi care aveti la indemana mai multe informatii despre ei, sa nu stiti care este data nasterii lui Roman Yagupov? Am pus un ramasag si am scadenta foarte curand! Please help!!!!!!
 
Mirabela, iubesc foarte mult muzica Z&Z insa niciodata nu m-a interesat data nasterii a oricarui membru a formatiei ce reprezinta ei ca oameni, etc. E ca si cum ai fi fan Michael Schumacher, ignorand faptul ca e un porc din perspectiva omeneasca :wink:

`Cheerz,

-Andrei.
 
Si eu iubesc foarte mult muzica baietilor , dar sunt deosebit de curioasa sa aflu data nasterii lui Roman , deoarece sunt convinsa ca este nascut intr-o data de 2 sau de 6 , motiv pentru care m-am contrazis incontinuu cu o colega de serviciu pana am ajuns sa pariem! Stiu ca nu este un lucru esential dar cand trebuie sa sti un lucru trebuie si gata!
 
Z&Z este o formatie deosebita. Mai ales prin felul in care ei au devenit foarte vestiti cu mult peste hotarele noastre. Eu ii admir pentru asta, dar in primul rind pentru talentul lor.

Dar eu nu sunt deacord cu pozitia lui Voronin si Staris, care spun ca ceea ce cinta Z&Z ar trebui sa se reflecte in viata moldovenilor. Timpenii! Ceea ce cinta ei e una, viata noastra e alta!
 
In general eu sunt fan al Z&Z , dar niciodata nu ma intereseaza cum ii chema pe membrii formatie sau data nashterii...
Imi place sa ascult doar muzica in rest nu ma mai intereseaza
 
eu cred ca al`de tine sunt foarte multsi, inclusiv eu. De ce sa te uitsi in viatsa personala a unui artist daca ii apreciezi creatzia?

-Andrei.
 
iaca ieri a fost ziua de nastere a lui Gancu Mihai, bassistul, am aflat-o din guestbook-ul lor.
celui care yi trebuie ziua de nastere a lui Roman, intreaba pe http://www.zdob-si-zdub.com, probabil ca vreo persoana din Rusia cunoste, ei sunt mai cointeresati in viata persoanala a artistilor.
 
Cu toate ca sunt casatorita si imi iubesc sotul, am ca fiecare o slabiciune ,in cazul meu se numeste Roman Yagupov. Toate persoanele dragi mie sunt nascute intr-o data de 2 sau de 6 , lucru care ma face sa cred ca si R.Y. este nascut intr-o astfel de data.
Merci pentru intelegere!
 
Nu stiu care din noi doi este asa cum spui tu. Daca tu crezi ca a avea o slabiciune pentru cineva inseamna a-ti dori sa faci sex cu acel cineva da-mi voie sa ma indoiesc in privinta varstei tale!
Si ca sa-ti raspund concret la intrebare , poate nu poti sa intelegi cuvintele de mai sus , nu vreau sa fac sex cu tine , de sex am parte si acasa!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Mirabela Iucu pe 07-03-2002 12:13 ]</font>
 
iagupov e nascut pe 13 sept 1973.
gancu - 5 martie 1975
starus sveatoslav - 8 noiembrie 1975

restul - nu stiu, ca nu erau in trupa pe vremea cand au turnat un videoclip in ro si cei de la atomic au dat cate ceva despre ei.
 
Iagupov va avea la anul 30 de ani :-o
Trebuie de ochit la Gnacu si Starus, ca-s mai tineri si neinsurati :grin:
 
Back
Top