calcio italiano

:grin: Recoba - Totti 2:1, Inter - Roma 3:1
Ce meci! La un moment dat mi s-a facut mila de Roma. Au devenit nervoshi shi extrem de previzibili :wink: 2 cartonashe roshii: unul pt o palma aplicata lui Recoba de un urod; altul lui mini_Hagi - Emre... practic pentru nimic.
Prima shansa la titlu trece la Inter, dupa ce shi Juventus o tormozit symbata.
 
da ujjj, mare jale e pe meleagurile Romei, dar mai sunt 6 saptamani pana la finish, si cred ca nu trebuie de graghit :smile:
 
:wink: Shi daca te uitzi atent la meciurile care urmeaza pt cele trei pretendente, e clar ca Interul e avantajat. Roma mai are de jucat cu AC Milan!
 
imi pare si mie ca Roma a intrat in criza pana la ciubote...
dar sa nu plangem prea degraba, precum si bucuria grabnica nu-i buna.. s avedem ce se intimpla.. eu sper ca Roma mai are sanse sa cucereasca titlul, mai ales acum cand a fost eliminata din Europa... speranta moare ultima.. (iaka pe Leppard l-o apucat jelea de Roma)
 
<center>
testata.gif
</center>

:grin: Da, da, pe perete! Numa ca yn parasha!
 
frumos.. numai ca trebuie de corectat anii acolo jos.. 2001-2002...
totusi sa nu anticipam, c-apoi e de rau augur..
bine Leppard, vad ca te dai cu opinia publica generala... :smile:
 
Eu, papusha din essex, nu ma dau niciodata la opinia generala :grin: Shi sa shie clar pentru tatz! Nie Roma nu-ni plashe! Yni plac ekipele din Milano!
 
ei, Leppard, chiar asa de tare pe pozitie..
mia mi-era clar demult ce-ti place tie, dar ma gandeam ca poate te mai dai cu lumea.. :smile:
lasa ca-i bine cand ai cu cine face dispute, nu-i asa?
 
Fiorentina - Inter 0:1
Milan - Parma 3:1
Roma - Bologna 3:1
Juventus - Lazio 1:1

Juventus - prima gresheala. S-o nishkat Lopez la Lazio. 3 puncte yn spatele Romei shi 6 fatza de liderul incontestabil :grin: Inter!

Ynca 5 etape.

Inter - 62
Roma - 59
Juventus - 56
Bologna - 48
Milan - 47
Chievo - 46


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Leppard pe 31-03-2002 13:18 ]</font>
 
am vazut in sfarsit meciuri complete din campionatul italian!!! voi idee n-avetzi ce bucuroasa eram cand priveam cum se joaca cu mingea de-alde Nesta ei Emerson... mai sunt sperantze pentru Roma, desi Inter pare destul de determinata sa nu lase titlul sa-i scape.. Inzagi de-acu e salvator la Milan, da Pirlo shi gol o dat, mama lui di fotbalist!
 
bai patsani inter e inter. roma sa fim seriosi e slaba. nici in liga nu a mers mai departe. de fapt toate echpele italiene s-au imbarligat deja al 2-lea an. sa fie oare campionatul acesta al italiei asa de slab? nu cred. nu mi se par asa motivate echipele italiene in liga precum in campionat.
FORZA INTER!!!!!!!!!!
 
ei ce te bucuri?
n-ai de ce... defel... Roma e proasta ca a ratat sansa de a egala la puncte pe Inter.. sa nu iasa Juve invingatoare din toata mamaliga asta...
 
Back
Top